Polski

Czy na forum The Company jest miejsce na politykę?

Rozmowy o sprawach związanych z Naszą ukochaną Rzeczpospolitą.
croon Uważam że takie miejsca jak strona The Company nie powinna się kalać polityką. Ta strona powinna być oddana naszej wspólnej pasji którą stanowią gry z naszych najwspanialszych czasów :)

! Anthrox:
:offtopic:
Wiadomość została wydzielona z innego tematu.

Na przyszłość, gdy Twoja wypowiedź nie pasuje do tematu, to stwórz nowy temat, gdyż ciekawe zagadnienie rozpoczęte w innym temacie powoduje, że robi się śmietnik i zmusza moderację do podjęcia działań porządkowych, które skutkuje nałożeniem ostrzeżenia. Tym razem poprzestanę na pouczeniu.
Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/polityka/czy-forum-the-company-jest-miejsce-polityke-t5783.html
2020-07-11T21:04:21+01:00
Uważam że takie miejsca jak strona The Company nie powinna się kalać polityką. Ta strona powinna być oddana naszej wspólnej pasji którą stanowią gry z naszych najwspanialszych czasów :)

! Anthrox:
:offtopic:
Wiadomość została wydzielona z innego tematu.

Na przyszłość, gdy Twoja wypowiedź nie pasuje do tematu, to stwórz nowy temat, gdyż ciekawe zagadnienie rozpoczęte w innym temacie powoduje, że robi się śmietnik i zmusza moderację do podjęcia działań porządkowych, które skutkuje nałożeniem ostrzeżenia. Tym razem poprzestanę na pouczeniu.

2020-07-11T23:57:31+01:00

Re: Wybory Prezydenckie 2020

Więc, żeby w niedalekiej przyszłości wyrażanie swojej opinii na forach było nadal legalne, a nas aby było stać na sprzęty interesujemy się przyszłością naszego kraju, jak również polityką :mrgreen:

2020-07-12T00:26:23+01:00

Re: Czy na forum The Company jest miejsce na politykę?

Na początek dziękuję za podzielenie się opinią.
Zakładając forum The Company chciałem, aby to forum pozwalało dyskutować na wiele różnorodnych tematów, a nie skupiać się wyłącznie na grach.
Temat starych gier nie jest aż tak atrakcyjny, żeby tworzyć monotematyczne forum poświęcone wyłącznie starym grom na nasz ukochany komputer, chociaż to nadal nasza główna tematyka.

Oczywiście jest pewna granica i nie zanosi się, żebyśmy tworzyli dedykowane działy poświęcone np. naprawom Opla, Mercedesa albo ogrodnictwu, chociaż nasz prosiaczek @chrumcio ma szanse mieć swój dedykowany dział "OiNK Pink Palace" jak wyrazi taką chęć.

Rozumiem, że polityka jest kontrowersyjna, jednakże uważam, że dedykowany dział poświęcony wyłącznie polityce rozwiązuje to problem.
Jesteśmy wolnymi, myślącymi ludźmi i nikt nie każe czytać działu polityka, ani tym bardziej sięudzielać, jak ktoś jest przeciwny Polityce.

Dlatego na dzień dzisiejszy jeżeli tak bardzo przeszkadza Ci polityka, to mam propozycję dla Ciebie i wszystkich niechętnych takiemu działowi.

Dopiszcie się do tego tematu, a ja ustawię, żeby Wasze konta nie miały dostępu do działu "Polityka" i będziecie mieli święty spokój.

W ogóle mógłbym nawet pozwolić użytkownikom decydować czy chcą odkrywać/zakrywać dział polityka.
Wystarczy stworzyć odpowiednią grupę np. "UKRYJ DZIAŁ POLITYKA", do której użytkownik będzie mógł dołączyć we własnym zakresie.

A teraz... słucham Państwa. :mrgreen:

2020-07-12T01:33:44+01:00

Zgadzam się w zupełności Croon. Zwłaszcza, że ostatnimi czasy o wiele więcej tych drugorzędnych tematów (jak polityka) niż tych dla których forum powstało. Z resztą z tych tematów często wychodzi więcej szkody niż pożytku. Zbytnio te tematy zachęcają do konfliktów a często takie miały już miejsce.
Więc odpowiadając na Twoje pytanie... Nie. Nie uważam by The Company to było miejsce na politykę. Jednak Anthrox na tym forum pozwala na swobodną dyskusję na wszelkie tematy, dlatego też są wydzielone odpowiednie tematy. Martwi mnie jedynie, że to takie tematy najczęściej widzimy w ostatnich postach.

2020-07-12T02:54:23+01:00

Dlatego mówię: kto nie chce polityki to ustawię tak, że nawet w ostatnich tematach nie zobaczy jej croon czy Ty.

Zrobić Wam to na próbę?

Rekkimaru wrote:Martwi mnie jedynie, że to takie tematy najczęściej widzimy w ostatnich postach.

Kasując politykę nie sprawi to, że nagle zacznie się pokazywać więcej tematów innego typu.

2020-07-12T09:12:37+01:00

Anthrox wrote:"OiNK Pink Palace"

Nie prowokuj :cisza: :-E

Co do tematu, szczerze mówiąc to mi to sio rybka czy takowy dział by powstał czy nie.
Na necie raczej takie działy / tematy omijam szerokim łukiem, według mnie nie mają one sensu :dry:

Ps. Przy takich propozycjach proponuję zakładać również ankietę :)

2020-07-12T19:58:10+01:00

Polityka to ciężki temat podobnie jak religia. To są odwieczne tematy dotyczące naszej duchowej sfery. To właśnie polityka i religie są głównymi powodami wojen i konfliktów. Pisząc komentarz że w The Company nie powinno być miejsce dla polityki, robiłem to z przymrużeniem oka typu pół żartem pół serio więc nie doszukujmy się nie wiadomo jakiej modernizacji tematów na forum ;) Mój przekaz jest jednak stanowczy.Nie kłóćmy się forumowicze The Company o to w co kto chce wierzyć, bądź w jaką stronę polityczną trzeba podążać.

2020-07-12T22:43:19+01:00

I ja uważam, że forum The Company nie jest miejscem na wyrażanie swych poglądów politycznych, które stanowią ewidentną pożywkę do sporów.

2020-07-13T18:48:35+01:00

I ja wolałbym, żeby polityki tu nie ruszać. Na forum fantastyki zrobiliśmy to tak, że jest specjalny dział, normalny użytkownik nie widzi w nim nawet żadnych tematów, tylko na prośbę do administracji można zostać do działu dodanym, a poruszanie polityki w każdym innym temacie = warn.

2020-07-13T23:15:10+01:00

Dobrze, wprowadzam takie rozwiązanie:
Wchodzicie tutaj:
ucp.php?i=175

I dopisujecie się do grupy:
OFF_POLITYKA
Użytkownik, który dołączy do tej grupy nie widzi już działu polityka.
Aby ponownie widzieć ten dział -- należy się wypisać z grupy.
Ta grupa jest otwarta, nowi użytkownicy mogą zostać przyjęci.

Dział zostanie ukryty i nie będziecie w ogóle informowani o tematach z tego działu.

Aby ponownie dział był widoczny, wystarczy opuścić grupę.
Wchodzicie znowu na link wyżej, zaznaczanie grupę i wybieracie: "Wycofaj zaznaczone".

2020-07-14T17:14:06+01:00

Mnie to akurat nie przeszkadza że jest, takie działy / tematy nie powinne istnieć na większych forach gdzie dziennie przewija się po kilka set czy nawet po kilka tysięcy userów. Wtedy to zawsze ktoś skończy z warnem / banem w głupi sposób.

Return to Polityka