Polski

ZGADNIJ TYTUŁ GRY AMIGOWEJ PO 1 ZDANIU OPISU

Dział poświęcony sugestiom i problemom związanymi z działaniem strony głównej i forum.
Wszelkie propozycje zmian i ulepszeń mile widziane.
salvatore77
Sethurial wrote:DreamWeb ? ;>

Brawo, szybko poszło!

Następna będzie trudniejsza, a póki co, Twoja kolej.
Page 47 of 51 51 https://forum.thecompany.pl/pomysly-problemy/zgadnij-tytul-gry-amigowej-zdaniu-opisu-t7282.html
2023-01-19T22:43:10+01:00

Re: ZGADNIJ TYTUŁ GRY AMIGOWEJ PO 1 ZDANIU OPISU

Sethurial wrote:DreamWeb ? ;>

Brawo, szybko poszło!

Następna będzie trudniejsza, a póki co, Twoja kolej.

2023-01-20T00:22:01+01:00

:star: Zagadka :star:

Mamy "SHIELD" choć nie jesteśmy rycerzem, potrafimy strzelać, ale nie chodzimy, możemy zagrać sami albo wspólnie z innym graczem w trybie kooperacji, mamy wpływ na zmianę pojawiających się power-upów, w pewnym momencie opuszczamy Ziemię i wtedy rozwijamy się technologicznie a nasz wygląd się zmienia, tytuł tej gry to jednocześnie nazwa mitycznego stworzenia, będącego krzyczącą kobiecą zjawą z kurhanu.

2023-01-20T05:46:45+01:00

Banshee - o panie, ile ja w to się nagrałem na A1200...Ale nigdy nie skończyłem, nie pamiętam czy za trudna była, czy może był jakiś błąd?

2023-01-20T09:42:50+01:00

Bardzo dobrze. 🙂 To Banshee.

Twoja kolej na zagadkę.

2023-01-20T13:20:11+01:00

Nie potrafię się zdecydować, oddaję kolejkę chętnej osobie .
😀

2023-01-20T13:47:01+01:00

Zgłaszam się.

Na logikę.

Nie tylko Pacman ma plansze i zetony i nie tylko FIFA ma komentatorów.

2023-01-20T14:26:31+01:00

Ptakus94 wrote:nie tylko FIFA ma komentatorów.

Czy w tej grze był taki komentarz : "Maaaadneeees!" albo coś w tym stylu?

2023-01-20T14:27:49+01:00

Ciepło

2023-01-20T16:01:42+01:00

salvatore77 wrote:Nie potrafię się zdecydować, oddaję kolejkę chętnej osobie .
😀

Salvatore, już było pisane, jak nie chcesz zadawać zagadki, to się nie udzielaj tutaj, to ostatnie ostrzeżenie.

2023-01-20T19:45:51+01:00

Hardy wrote:Salvatore, już było pisane, jak nie chcesz zadawać zagadki, to się nie udzielaj tutaj, to ostatnie ostrzeżenie.

To do tej zabawy jest jakiś oficjalny regulamin? Ja się nie przebijałem przez wszystkie kilkadziesiąt stron wątku. Napisałem, że nie mogę się zdecydować na zadanie kolejnej zagadki, żeby Was nie blokować i dać wolną rękę kolejnej osobie. "Ostatnie ostrzeżenie", olaboga....

2023-01-20T20:41:41+01:00

No wiesz zgadnąć czasem jest łatwo prostą zagadkę, albo jako znawca. Wykaż się i zadaj swoją zagadkę jak odgadniesz czyjąś i nie pisz, że oddajesz zagadkę, bo Ci leń w tyłek wlazł :-P O to chodzi w tej zgadywance właśnie, żeby trochę innych sprawdzić na wiedzę :ok1:

Czyżby chodziło o Mean Arenas? Już to kiedyś zadawałem chyba ;) Spis gier, które zostały już odpytywane jest gdzieś tam wcześniej ;)

2023-01-20T21:17:53+01:00

santa13 wrote:Spis gier, które zostały już odpytywane jest gdzieś tam wcześniej

W pierwszym poście tego tematu jest lista zgadniętych gier jaką przygotował SARTAM (zielone napisy).
Tam są gry, których wcześniej dotyczyły zagadki, najlepiej aby kolejne zagadki związane były z takimi grami, których nie ma jeszcze na liście.

salvatore77 wrote:To do tej zabawy jest jakiś oficjalny regulamin?

Regulaminu jako takiego nie ma, ale staramy się aby nikt się nie poddawał i żeby była kontynuacja zabawy - osoba która zagadnie zagadkę zadaje kolejną.

Czasem jeśli zadający zagadkę uznaje, że jest ona zbyt trudna, lub gdy sami zgadujący o to proszą może pisać podpowiedzi.

Z tym jednym zdaniem opisu to od tego odeszliśmy na rzecz bardziej kreatywnego przedstawiania zagadek - np. rysunki, rebusy, muzyka, litery ukryte w tekście, wierszyki, historyjki opisowe.

Chodzi też o to, aby zadający zagadkę też się tym mógł kreatywnie pobawić :)

2023-01-20T21:59:27+01:00

Mean Arenas! Czyli to nie było "Maaadnes" tylko "Marvelous", ot tak za małolata to rozumiałem ;)

2023-01-20T22:19:01+01:00

salvatore77 wrote:
Hardy wrote:Salvatore, już było pisane, jak nie chcesz zadawać zagadki, to się nie udzielaj tutaj, to ostatnie ostrzeżenie.

To do tej zabawy jest jakiś oficjalny regulamin? Ja się nie przebijałem przez wszystkie kilkadziesiąt stron wątku. Napisałem, że nie mogę się zdecydować na zadanie kolejnej zagadki, żeby Was nie blokować i dać wolną rękę kolejnej osobie. "Ostatnie ostrzeżenie", olaboga....

Zgadujesz=zadajesz zagadkę, to chyba nie jest skomplikowane żeby trzeba było przypominać co chwilę? Jeżeli to jest za trudne do ogarnięcia to nie musisz w to grać po prostu.

Wracajcie do zagadek, każdy kolejny offtop będzie usunięty.

2023-01-20T22:30:04+01:00

Sethurial wrote:santa13 napisał(a):
Spis gier, które zostały już odpytywane jest gdzieś tam wcześniej

W pierwszym poście tego tematu jest lista zgadniętych gier jaką przygotował SARTAM (zielone napisy).
Tam są gry, których wcześniej dotyczyły zagadki, najlepiej aby kolejne zagadki związane były z takimi grami, których nie ma jeszcze na liście.

djmichas w poście 914 zaktualizował listę z tego co widzę ;)

2023-01-20T23:19:04+01:00

Speedball 2: Brutal Deluxe ?

2023-01-21T00:26:08+01:00

Z góry przepraszam za późne odpisanie na odpowiedź . Warunki na południu są jakie są niestety.

Jestem zielony na forach to jeszcze nie przyuczylem się co do cytowania waszych odpowiedzi więc odpisuje średniowiecznym sposobem.

Co do zgadnietych wczesniejszych tytułów to jak z czytaniem lektur w szkole, albo za długie albo się nie lubi. Ogólnie o 10 lat za późno was odnalazłem.

A teraz konkrety:

Salvatore77 blisko tylko brakło odpowiedzi ;-(

Santa13 TAK JEEEEEEST ! TO JEST POPRAWNA ODPOWIEDŹ :ok1:

2023-01-21T01:17:04+01:00

Ptakus94 wrote:nie przyuczylem się co do cytowania waszych odpowiedzi

Cytowanie polega na tym, że - zaznaczasz tekst jaki chcesz zacytować (przytrzymujesz lewy klawisz myszy i przeciągasz a potem puszczasz) następnie obok Twojego Avatara są 3 ikonki - klikasz na tą środkową - ma biały znaczek "cudzysłów".

cytowanie.jpg

2023-01-21T19:53:04+01:00

Ok bo się skapnąłem, że zagadkę zadaję :D

Zielony lubi się pobujać, czerwony twardziel, żółty ostry zawodnik, a niebieski lubi bąbelki?

2023-01-21T20:11:00+01:00

santa13 wrote:Zielony lubi się pobujać, czerwony twardziel, żółty ostry zawodnik, a niebieski lubi bąbelki?

Fury of the furries?

Return to Pomysły i problemy