Polski

Kajko i Kokosz

Nie możesz przypomnieć swojego ulubionego tytułu, ale kojarzysz jego znaki szczególne?
Napisz temat, pomożemy Ci odnaleźć tę grę.
Elmek13 I ja się podpisuję. :mrgreen: Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/poszukiwane-gry/kajko-kokosz-t615.html
2010-10-13T17:43:42+01:00

Re: Kajko i Kokosz

I ja się podpisuję. :mrgreen:

2010-10-13T19:09:30+01:00

Właśnie wrzucam do Strefy Zrzutu żeby było najwygodniej pobrać, to co mam w JPGach.
A mam chyba wszystkie komiksy, na pewno jest "Szkoła (Ł)Latania", kiedyś nagral mi te
komiksy Pit^R z nieisniejącego CookieCRK wraz ze stuffem z "Smoła Cracker CD", ale że
część rzeczy mi była potrzebna jak mirrory stron, bo miałem stale łącze, to wrzucil mi
w wolne miejsce te komiksy. Na szczęście się udało odczytać płytkę, która już liczy - o
ile się nie myle 10 lat, ale głownie leżała odłogiem. Niestety nasza Strefa Zrzutu dla 1
pliku rar o rozmiarze ponad 124 MB coś jest kapryśna i po pierwszej wrzutce się nic nie
pojawiło w żądanym dziale, jak się nie powiedzie za drugim razem wrzucę go na jakiś
hostring, dla mnie najwygodniej na rapidshare, bo link raczej nie wygaśnie, na koncie
premium u mnie. Swoją drogą to pewnie luzem niektóre komiksy można mieć z peba,
a przynajmniej mi się tak wydaje, a jak nie są u niektórych na chomikach, ja miałem
z chomika w dobrej jakości CBR'y z "Kajtek i Koko", jak tylko stwierdzę że plik mi się
wrzuci dam Wam znać. Jak ktoś będzie miał cierpliwość i potrafi to może zorbić też
z tych jpegów CBR'y - z tego co patrzyłem dymki są czytelne, na niewielkim zoomie.

2010-10-13T20:45:21+01:00

Niestety nie dała rady nasza Strefa Zrzutu mimo dwukrotniej próby,
nie dał rady i rapidshare który po zmianach jest fatalny w użyciu, a
więc wrzuciłem pod poniższy adres. I link nie wygaśnie, bo plik jest
na założonym koncie: http://www.mediafire.com/?s0i3z5xjj35fsbq
A poniżej spis tytułów tych komiksów - jakie zawiera owe archiwum.
Cudowny lek
Dzien Smiechaly
Festiwal czarownic
Koncert kaprala
Mirmil w opalach
Na wczasach
Pasowanie
Profesor Stokrotek
Rozprawa z Dajmiechem
Skarby Mirmila
Szkola latania
Szranki i konkury 1