Beneath a Steel Sky

Spełnione prośby

Beneath a Steel Sky

Post IP: rejestrowane!

Beneath of a steel sky proszę o tę grę. Znacie ją nie muszę szukać filmiku.
...a my dodamy ten tytuł do zrobienia na szarym końcu - bo nie musimy, skoro wszyscy znają tę gierkę... //Anthrox

Sam dodam linki:
http://hol.abime.net/90

! Elmek - więcej wysiłku, bo jak widzę Twoje lenistwo, które nam wielokrotnie wygarniasz to nasuwa mi się olbrzymi hipokrytyzm (literówkę w tytule daruję - już poprawiłem)
Last edited by Anthrox on 09 Jul 2010, 23:54, edited 3 times in total.
Reason: ...
Elemelek Mistrz w układaniu butelek.

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

Last Visit: Yesterday, 07:28
Online: 28d 6h 43m 9s
Lamps demolished: 1197 (+938)
Reputation point: 846
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Re: Beneath a Steel Sky

Już przygotowane i wysłane do Anthroxa. Wydamy wersję pod normalne maszyny, nie pod CD32 z glosami, bo ta
zajmuje za dużo i za dużo wymaga pamięci oraz łąduje się w nieskończoność i nie ma wygodnych zapisów stanów
gier raczej. Zresztą po co komu angielslkie kwestie mówione, jak i tak wygodniej - przynajmniej tak uważam, się
czyta teksty niż rozumie dialogi, ktore czasami mogą być tak wypowiedziane, że nie do końca je zrozumiemy, co
innego jakby była polska lokalizacja, to jeazczew warto było by ją wydać z CD 32, a tak należy poczekać na exe.
Pozdrawiam / Best regards: olesio
olesio Poland (pl) Male
BANNED

Last Visit: 01 Jul 2017, 15:30
Online: 56d 19h 19m 31s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 111
Doradca postowyDoradca postowy

Cóż, racja że z powodu wielkości i PRZEOGROMNIASTEJ ilości plików wersja CD32 odpalana pod WHDLoad jest kompletnie niegrywalna, bo albo z PRELOAD - zakładając jeszcze że masz odpowiednio dużo pamięci (128MB, o ile nie więcej, nie pamiętam) - ładuje się wieki, albo bez PRELOAD ekran podczas gry ciągle mruga (wychodzi do systemu doczytać dane, wraca do gry i tak w kółko).

Wersja CD32 odpalona bezpośrednio z HD natomiast, to miód. Nawet przy posiadaniu paru MB wolnej pamięci (tutaj sugeruję się tym ile ma sama CD32, ja grałem na 32MB).

Sam przeszedłem obie, najpierw dyskietkową, potem CD32 i nawet mi brak sejwowania nie przeszkadzał, przecież są kody jakbyś już musiał przerwać, a sama gra wcale aż taka długa nie jest jak już wiesz co robić.

Mały błąd znajduje się jednak w wersji CD32, brakuje któregoś pliku dźwiękowego, przez co gra nie wie co zrobić i nawet z włączonym tekstem oraz mową wyświetla teskt jedynie przez ułamek sekundy i nie wiemy co bohater mówi.
Dzieje się tak, o ile mnie pamięć nie myli tylko raz w całej grze, po zejściu na dolny "pokład", zaraz obok basenu, przy wchodzeniu/otwieraniu drzwi do komórki/piwnicy.
Amiga trwa i trwa mać!
Shoonay Poland (pl) Male
Chadziaj leśny

Last Visit: 02 Apr 2015, 16:20
Online: 139d 20h 31m 34s
Reputation point: 699
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Pomyślę jeszcze nad wydaniem tej CD 32, bo jest do pobrania, tylko nie analizowałem czy posiada
instalator na twardym dysku, teraz dzięki Tobie wiem, że jest możliowść grania z hdd, bo jak jak
na ogół widzę, że dostępna jest wersja działająca pod WHDLoad to raczej taką wybieram, jednak
nie zawsze takowa działa ok, jak na przykład Dune 2. Są jednak w CD32 kody, ja jestem raczej
za tym żeby wygodniej sobie zapisywać na twardym dysku, tylko pamiętając o wyjściu przez F10.
Jednak jeżeli będzie request, że ma być koniecznie wersja CD32, to o ile się uda też ją wydamy.
olesio Poland (pl) Male
BANNED

Olesio... CD32 nie musi mieć instalatora...
RoadKill bazuje na CD32 i Roni go przygotował...

Właśnie testuję obraz - nie martwcie się - będzie się uruchamiało tak samo szybko jak na CD32...
Także olesio - nie rób póki co...
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Yesterday, 23:44
Online: 323d 18h 13m 17s
Highscores: 3
Lamps demolished: 166 (+147)

Ok, bo przerzuciłem pliki ktore były z wersją wHDLoad i odpalłem, co zakończyło się całym
czerownym ekranem i tyle. A obraz póki co się ściąga powoli. Ale jak działasz z tym, to ok.

EDIT: nie wiem co robiłem nie tak, ale pobrana wersja CD 32 działa dlatego przygotowałem
już ją, jakby Anthrox nie miał czasu. Uaktualniłem też o ten tytuł mój spis przygotowanych
do wydania gier. Ok, to idę na mecz, bo coś czuję, że chyba się skończy na karnych raczej.

EDIT 2: A jednak wygrali Hiszpanie bez karnych, a szkoda bo karne to lepsze emocje są :)
olesio Poland (pl) Male
BANNED

Return to Propozycje