Archiwum Zakładowe

COLONIZATION

Spełnione prośby
rycerka Proponuje przerobic wspaniałą grę S.Meiera Colonization.
Ta strategia turowa jest ponadczasowa.
Pozdrawiam i dzieki.
Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/propozycje-archiwum/colonization-t27.html
2010-05-25T16:18:24+01:00
Proponuje przerobic wspaniałą grę S.Meiera Colonization.
Ta strategia turowa jest ponadczasowa.
Pozdrawiam i dzieki.

2010-05-25T20:23:08+01:00

Re: COLONIZATION

Czy mi się zdaje, czy Colonization nie wyszło również w polskiej wersji językowej ? Wtedy można by zrobić EXEka w wersji Multilanguage :mysli:

2010-05-26T16:58:56+01:00

Witam.

Póki co znalazłem tylko wersję angielską dla Chipsetu AGA. Dlatego HDF z grą zostal już przygotowany
przezemnie i wysłany do Anthroxa. Teraz należy pilnie sledxić forum i czekać na informację kiedy oraz
gdzie będzie dostępny gotowy exe :) Wiem, że odpowiedź podobna jak w temacie o propozycji gry LDM
ale tak szybciej się pisze. Jak znajdzie się sprawnie działająca z twardego dysku oraz zapisująca też na
nim wersja po polsku to nwydamy nowszą wersję exe, ktora będzie zawierać te rożne wersje językowe.

2010-05-30T20:20:52+01:00

2010-05-31T01:13:29+01:00

Dzięki PHL - dla Ciebie reputka leci ;)

2010-05-31T10:41:42+01:00

phl22: przygotowałem wersję dwujęzyczną, z pobieżnego testu wynika, że wszystko działa ok, bo tak jak
autor spolszczenia informował działa ono na oryginalnej wersji i do takiej było wgrane. I zostawiałem na
hdfie nieco miejsca na save'y oczywiście. Próbowałem też wykombinować aby, na przykład polska wersja
byłą zamiast francuskiej i wszystko było w jedej grze, jednak z tego co widzialem, wersja polska jednak
nadpisywała pewnie pliki głowne z danymi językowymi używanymi przez grę. Także wersja polska jest w
osobnym katalogu i zapisują się pod nią osobne save'y. Teraz należy czekać aż Anthrox wyda to w exe :)

Return to Propozycje