Polski

Cześć...

Jesteś biszkoptem...? Przywitaj się, napisz parę słów o sobie, a może Kasztany Cię oszczędzą.
Tematy po 7 dniach będą zamykane.

Moderator: Elmek13

bzykita No witam...

Nazywam się ... Bzyk :) Urodziłem się w roku 1975 i w wieku lat około 14 zacząłem swoją informatyzację od komputera którego nazwa też zaczynała się od "A" :) Swoją pierwszą Amigę nabyłem w tym samym roku w którym ukazał się na rynku (wtedy w PL oczywiście na giełdzie komputerowej) "Lotus Turbo Challenge 2" i tak z pewną przerwą zostało mi do dziś. Nieskromnie pochwalę się że w moim "skarbcu" znajduje się jeszcze parę Amig i to całkiem na chodzie i w niezłym stanie technicznym. Przyznam się też że w zasadzie od zawsze fascynowała mnie Demo Scena i to także zostało mi w głowie po dziś dzień. Jeżeli chodzi o amigowe gierki do których i dziś chętnie wracam to są to:

- Another World [jak to napisał wtedy Top Secret: "Gra która wstrząsnęła światem..." i mną ofcoz...]
później nadszedł Flash Back...
- Cała seria Alien Breed [ze wspaniałą muzyką w wykonaniu Allister Brimble]
- F/A 18 Interceptor [od niego zaczął się mój "pociąg" do symulatorów lotniczych i "miłość" do filmu "Top Gun"]
później także Fighter Bomber...
- Cała seria Lemmingów
- fajna ale chyba mało popularna gierka Jim Power
- Project X [i znowu muzyczka pana Brimble]
- seria Shadow of the Beast
- przygodówka s-f Universe

... itd, itp, i długo by tak jeszcze można.

Miło że pozwoliliście mi dołączyć do waszego grona i niezmiernie mnie cieszy że są jeszcze ludzie którzy pamiętają / miło wspominają tamte czasy i "coś im się chce".

Pozdrawiam ;)
Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/przywitaj-sie/czesc-t683.html
2010-11-04T21:21:19+01:00
No witam...

Nazywam się ... Bzyk :) Urodziłem się w roku 1975 i w wieku lat około 14 zacząłem swoją informatyzację od komputera którego nazwa też zaczynała się od "A" :) Swoją pierwszą Amigę nabyłem w tym samym roku w którym ukazał się na rynku (wtedy w PL oczywiście na giełdzie komputerowej) "Lotus Turbo Challenge 2" i tak z pewną przerwą zostało mi do dziś. Nieskromnie pochwalę się że w moim "skarbcu" znajduje się jeszcze parę Amig i to całkiem na chodzie i w niezłym stanie technicznym. Przyznam się też że w zasadzie od zawsze fascynowała mnie Demo Scena i to także zostało mi w głowie po dziś dzień. Jeżeli chodzi o amigowe gierki do których i dziś chętnie wracam to są to:

- Another World [jak to napisał wtedy Top Secret: "Gra która wstrząsnęła światem..." i mną ofcoz...]
później nadszedł Flash Back...
- Cała seria Alien Breed [ze wspaniałą muzyką w wykonaniu Allister Brimble]
- F/A 18 Interceptor [od niego zaczął się mój "pociąg" do symulatorów lotniczych i "miłość" do filmu "Top Gun"]
później także Fighter Bomber...
- Cała seria Lemmingów
- fajna ale chyba mało popularna gierka Jim Power
- Project X [i znowu muzyczka pana Brimble]
- seria Shadow of the Beast
- przygodówka s-f Universe

... itd, itp, i długo by tak jeszcze można.

Miło że pozwoliliście mi dołączyć do waszego grona i niezmiernie mnie cieszy że są jeszcze ludzie którzy pamiętają / miło wspominają tamte czasy i "coś im się chce".

Pozdrawiam ;)

2010-11-04T21:34:39+01:00

Re: Cześć...

Witaj, na naszym forum. Poczuj się jak u siebie w domu. Przeczytaj zasady REQ o gry. :roll:

2010-11-04T21:38:51+01:00

Witoj i Amigi odpaloj! :-)

bzykita wrote:od zawsze fascynowała mnie Demo Scena
Demoscena amisiowa również nigdzie nie uciekła, mistrzowie kodu nadal tworzą demka, muzykę, graficzki a raz na sto roków i jakoś gierka się trafi ;)
http://www.pouet.net/parties.php?order=year
http://www.modules.pl/

2010-11-04T21:41:54+01:00

I uchwała im za to że wspierają ciągle naszą żyjącą legendę :)

Witej sam na DeKómpany ;)

:welcome:

2010-11-05T12:50:48+01:00

mowisz ze milo ze ktos pamieta jeszcze o amidze, czlowiekowi az sie serce raduje slyszac, ze sa jeszcze zwolennicy tego cudownego sprzetu. to dla was wlasnie wyciskamy z siebie siodme poty zeby ulatwic powrot do pieknych lat mlodosci :D
witaj panie :hi:

Return to Przywitaj się