Polski

Witam,konto zalozone,donacja zrobiona...

Jesteś biszkoptem...? Przywitaj się, napisz parę słów o sobie, a może Kasztany Cię oszczędzą.
Tematy po 7 dniach będą zamykane.

Moderator: Elmek13

vexxus Przy czesci plikow pojawia sie wiadomosc_Pobieranie dla gosci tymczasowo wylaczone. Jestem zalogowany,zrobilem tez donejt. Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/przywitaj-sie/witam-konto-zalozone-donacja-zrobiona-t7462.html
2022-11-26T08:35:26+01:00
Przy czesci plikow pojawia sie wiadomosc_Pobieranie dla gosci tymczasowo wylaczone. Jestem zalogowany,zrobilem tez donejt.

2022-11-26T12:15:28+01:00

Re: Witam,konto zalozone,donacja zrobiona...

Witaj na forum. Na forum pisane było co zrobić, żeby pobierać exeki.

2022-11-26T12:23:04+01:00

vexxus wrote:Przy czesci plikow pojawia sie wiadomosc_Pobieranie dla gosci tymczasowo wylaczone. Jestem zalogowany,zrobilem tez donejt.

Cześć, napisz coś o sobie, jakie gry lubisz, czym się interesujesz i odezwij się w kilku tematach albo nawet załóż własne - Dowódcy Elmkowi chodziło o wykazanie aktywności na forum jako warunku dostęp do pobierania gier ;) :tak:

2022-11-26T13:07:53+01:00

Siemanko :haha:

2022-11-26T13:15:56+01:00

Wiec zaczne jeszcze raz,Jurek 44 lata,fan rpgow. Z gory przepraszam za brak polskich ogonkow ale poprostu nie mam ich zainstalowanych na tym terminalu ;) Jestem programista maszyn przemyslowych i dumnym posiadaczem Atari65XE od 85r :)

2022-11-26T13:45:23+01:00

vexxus wrote:Wiec zaczne jeszcze raz,Jurek 44 lata,fan rpgow

W jakie gry RPG lubisz grać?
Ja z kategorii RPG to obecnie tylko w WONDROUS LANDS gram - taka gra online gdzie drużyna walczy sama -> tak to wygląda:
https://www.youtube.com/watch?v=Y33zsnrIiBE

vexxus wrote:donacja zrobiona...

Jeżeli zrobiłeś jakąś wpłatę to możesz, jak każda wpłacająca na stronę osoba, odwiedzić temat EXE REQ i na jego ostatniej stronie napisać na dodanie jakiej gry amigowej chciałbyś przeznaczyć tą kwotę - może to być zarówno gra z listy wskazanej na 1 stronie tamtego tematu albo dowolna inna gra, alternatywnie możesz napisać wiadomość prywatną do Administratora strony - Anthroxa - ze wskazaniem tej kwoty i tytułu gry.

2022-11-26T14:41:20+01:00

Dziękujemy za dotację, nowe konta są traktowane jak konta gości, bo liczy się też aktywność na forum - jesteś na dobrej drodze, aby odblokować sobie dostęp - Panowie wyżej już wszystko powiedzieli :tuptup1:

2022-11-26T15:45:53+01:00

Sethurial raczej single player,glownie staroszkolene w stylu Baldurs Gate,Icewind dale. Malo jest tytulow w tym stylu,pojawil sie niedawno Blackgeyser ale jest raczej sredni. Wiadomo na bezrybiu i rak ryba ;) Swietne bylo Tyranny,wg mnie zjada opiewane wszedzie Pillars of eternity bez popitki ;) Unikam gier multiplayer w szczegolnosci tytulow free to play...mam taki jeden w ktorym utopilem okolo 20k zlotych :/

Gdyby ktos korzystal z Irca to mozna mnie tam znalezc od 25 lat pod nickiem [vexx] na #krzyz,#atari,#amirc

2022-11-26T15:52:07+01:00

vexxus wrote:Icewind dale

Ja kiedyś sporo grałem w ICEWIND DALE dopóki nie zrobiłem experymentu ze składem drużyny 5 łuczników i 1 mag i niestety okazało się, że łuk był bronią strasznie niezbalansowaną bo działał "mechanicznie" troszkę jak broń biała tylko zadająca obrażenia na odległość - przeciwnicy w większości ginęli zanim zdołali podejść a w połączeniu z takimi czarami jak "oplątanie" było to jeszcze łatwiejsze. Podobnie sprawa się miała z Baldurs Gate, niestety łuk jako broń został troszkę nieprzemyślany.

Grasz może w jakieś RPG na amigę?

vexxus wrote:Unikam gier multiplayer w szczegolnosci tytulow free to play...mam taki jeden w ktorym utopilem okolo 20k zlotych

Ja może ok 1000 zł ale w League of Legends na zakup postaci i skórek do nich.

Jeszcze chyba z 1000 zł na zakup pakietów kart do GWINT i HEARTSTONE :)

2022-11-26T15:54:48+01:00

vexxus wrote:mam taki jeden w ktorym utopilem okolo 20k zlotych

To coś ty tam kupował? Za to mozna kompa zlożyć. :mysli:

2022-11-26T16:43:19+01:00

vexxus wrote:i dumnym posiadaczem Atari65XE od 85r
- gratulacje i Dzień Dobry.

p.s.
Yoomp! - świetna gra na ten sprzęt.

oraz na c64 (zrobiona później)

2022-11-26T17:31:06+01:00

Yoomp znam oczywiscie :) A co do lucznikow,juz w 1 Baldurze byli za mocni,tworzac druzyne lucznikow mozna bylo sobie popsuc gre... Wydatki,typowe p2w,oparte tylko i wylacznie na wydawanej kasie. Ruska produkcja-wartank.

Elmek13 wrote:Grasz może w jakieś RPG na amigę?

Amige kupilem jak mialek okolo 16 lat,bylem wtedy na etapie wszelakich strategi. Moonstone i Ishara skonczylem,moze cos tam jeszcze bylo ale nie pamietam. Na Amidze ogralem jedna z najlepszych gier w zyciu Dreamweb. Ciezki klimat,szokujace jak na owe czasy zakonczenie i niepewnosc z jaka zostawiala nas gra to mistrzostwo swiata ;)

2022-11-26T18:28:24+01:00

orhom wrote:Yoomp! - świetna gra na ten sprzęt.

Ja w temacie Atari - dziś ogrywałem gierkę z tego samego roku w którym się urodziłem :lol2:

vexxus wrote:Amige kupilem jak mialek okolo 16 lat,bylem wtedy na etapie wszelakich strategi.

U mnie strategie amigowe to te 3 dzieła: Dune 2, Celtic Legends i Settlers - każda z nich jest tutaj na stronie :)
Później strategie na PC aż dotarłem do gier online i do powrotu do kilku wybranych hitów z Amigi :lol2:

2022-11-26T23:09:24+01:00

vexxus wrote:Przy czesci plikow pojawia sie wiadomosc_Pobieranie dla gosci tymczasowo wylaczone. Jestem zalogowany,zrobilem tez donejt.

@vexxus - serdecznie dziękuję i potwierdzam Twoją darowiznę - z kwoty 5 zł PayPal potrącił 1.50 zł, więc TC otrzymało 3.50 zł.

3 pkt głosu możesz wykorzystać na wskazanie dowolnego tytułu, do którego nie masz dostępu.

Więcej informacji:
rzadowe-dyrektywy/exe-req-listopad-2022-pilotazowy-program-dyskusja-t7387.html

2022-11-27T11:14:13+01:00

vexxus wrote:Swietne bylo Tyranny,wg mnie zjada opiewane wszedzie Pillars of eternity bez popitki

O, to super wiadomość. Musze sprawdzić, bo grałem w PoE i miałem minę w stylu "o co taki hałas, to przecież nic specjalnego".

3 punkty głosu proponuję wrzucić na Beholdera. W końcu to porządne rpg :]

2022-11-27T13:18:51+01:00

Lurker wrote: bo grałem w PoE i miałem minę w stylu "o co taki hałas,
Tyranny mozna kupic na bazarze lowcow gier za 8 zl :) A co do punkcikow to nie wiem jak je przydzielic,zreszta to tylko 3...

2022-11-27T17:54:41+01:00

Wpłacisz więcej = więcej głosów. Proste. :mysli:

2022-11-28T01:18:50+01:00

@vexxus - po prostu piszesz wiadomość prywatną do mnie albo zostawiasz wiadomość w temacie:
rzadowe-dyrektywy/exe-req-listopad-2022-pilotazowy-program-dyskusja-t7387-100.html#p82575

Do końca dnia jak wpłacisz kwotę, otrzymasz oprócz standardowej liczby głosów jeszcze +30% - przykład masz podany w linku wyżej - kliknij przeczytaj.
PayPal jako jedyny potrąca marżę od wpłaty - jakbyś wpłacił 5 zł na podane konto w exe req, to by prowizji nie było żadnej i całe 5 pkt głosu miałbyś :)

W poście #14 dałem również link do tematu - w poście #1 tego temstu są podane zasady. Pozwolę sobie nie cytować całego posta, a ponownie podaję link do tematu:
rzadowe-dyrektywy/exe-req-listopad-2022-pilotazowy-program-dyskusja-t7387.html

I tak proszę pisać odnośnie wątpliwości - niniejszy temat poświęcony jest przywitaniu, a nie dyskusji o exe req :tuptup1:

3 punkty głosu można też przydzielić - podaj nazwę gry w temacie dedykowanym pilotażowego Programu EXE REQ.
(Adresy do tego tematu - wyżej)

Return to Przywitaj się