Polski

Witam

Jesteś biszkoptem...? Przywitaj się, napisz parę słów o sobie, a może Kasztany Cię oszczędzą.
Tematy po 7 dniach będą zamykane.

Moderator: Elmek13

raiwan Witam wszystkich miłośników Amigi :)
Mimo tylu lat, mimo cudownej grafice oferowanej przez PC i tylu gier, i tak ciągnie mnie spowrotem do Amigi, do tych calych dni spedzonych przed Tv i amiga przez kilka lat, swietnych gier i ubogiego WB, ktorego mozna bylo tak rozbudowac ile tylko nasza wyobraznia na to pozwalala.
Bylem posiadaczem pierw Commode64, A600, potem A1200, ktora rozbudowalem do Hd, Cd i pamieci 4mb, ale dalem rade grac w Foundation, ADoom :)
Moja ulubiona gra, na ktora spedzilem chyba kilka lat nawet dziecinstwa to Settlers, potem Wings, MegaLoMania, RuffNTuble.... Kurde mógłbym pisac i pisac o ulubionych grach i żadna tak sie nie nudzila szybko jak te nawet najciekawsze na PC...
Amiga to piekny komputer, z ktorym mialem do czynienia od dziecka, łączył a nie dzielil przyjaznie jak dzis marne PC, piekna gra MortalCombat, StreetFigter i north&south - cale godziny gralismy w to z kumplami :)

Szkoda ze juz zapomnialem wiekszosc polecen i komend i do czego sluza programy WB, bo lubie sie bawic w programie WinUae jeszcze w WB :)
Nie uzywam juz A1200, choc lezy w skrytce :) bo szkoda mi oczu na Tv a nie zakupilem jeszcze LCD plazmowego :(

Prosilbym o ge WingsOfFury :)
Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/przywitaj-sie/witam-t406.html
2010-08-22T15:10:43+01:00
Witam wszystkich miłośników Amigi :)
Mimo tylu lat, mimo cudownej grafice oferowanej przez PC i tylu gier, i tak ciągnie mnie spowrotem do Amigi, do tych calych dni spedzonych przed Tv i amiga przez kilka lat, swietnych gier i ubogiego WB, ktorego mozna bylo tak rozbudowac ile tylko nasza wyobraznia na to pozwalala.
Bylem posiadaczem pierw Commode64, A600, potem A1200, ktora rozbudowalem do Hd, Cd i pamieci 4mb, ale dalem rade grac w Foundation, ADoom :)
Moja ulubiona gra, na ktora spedzilem chyba kilka lat nawet dziecinstwa to Settlers, potem Wings, MegaLoMania, RuffNTuble.... Kurde mógłbym pisac i pisac o ulubionych grach i żadna tak sie nie nudzila szybko jak te nawet najciekawsze na PC...
Amiga to piekny komputer, z ktorym mialem do czynienia od dziecka, łączył a nie dzielil przyjaznie jak dzis marne PC, piekna gra MortalCombat, StreetFigter i north&south - cale godziny gralismy w to z kumplami :)

Szkoda ze juz zapomnialem wiekszosc polecen i komend i do czego sluza programy WB, bo lubie sie bawic w programie WinUae jeszcze w WB :)
Nie uzywam juz A1200, choc lezy w skrytce :) bo szkoda mi oczu na Tv a nie zakupilem jeszcze LCD plazmowego :(

Prosilbym o ge WingsOfFury :)

2010-08-22T16:29:09+01:00

Re: Witam

witaj panie :hi:

2010-08-22T16:42:47+01:00

Piyknie sam witóm.

:welcome:

2010-08-22T17:44:33+01:00

Bry.

2010-08-22T18:29:26+01:00

Witamy czuj się jak w domu :)

2010-08-22T19:12:18+01:00

Witamy bardzo serdecznie kolejnego Brata/Siostrę (znów problem z określeniem płci :lol2: )
Widać, że masz to coś we krwi - i bardzo dobrze.

A my prosimy o polskie litery diakrytyczne (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż) :-E
No i prosimy także o przeczytanie:
Capture.JPG

http://forum.thecompany.pl/gry-demka/regulamin-wstawiania-req-t127.html
Także upominamy.... :-P

Poza tym, raz jeszcze
:welcome:

2010-08-22T21:10:58+01:00

Witaj Biszkopcie. NIe panosz się za bardzo jak u siebie w domu. Bo cię kasztany zaciągną do lasu, narobić hałasu. :haha: :haha:

Tak poza tym to powitać kolejnego amigowca. ( skad oni się biorą) Pamiętaj, że Moderatorzy nie śpią :haha: .

2010-08-23T07:57:46+01:00

Witaj :-P co jak co ale LCD plazmowego nie kupisz ;) Albo LCD albo plazma - trudny wybór :-D
przeczytaj choć troszkę o tym -> http://telewizor.eu/.
no ale WB w rozdzielczości HD to byłoby "coś" (pewnie megapikseloza)
Pozdrawiam

2010-08-23T08:48:27+01:00

Cześć :) miłego przeglądania forum.

Return to Przywitaj się