Polski

[Recenzja] Serious Sam Pierwsze i Drugie Starcie

Zrecenzuj starą/nową grę (ale nie remake)
LukegaX Zapraszam na całkiem poważną recenzję poważnego FPSa, który porusza wyjątkowo poważne tematy na temat sensu życia, postępie technologicznym, niedalekiej przyszłości oraz co jest lepsze na pięciometrowe stwory: minigun czy rakietnica?

http://www.retronagazie.eu/recenzja-ser ... e-starcie/
Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/recenzje-gier/serious-sam-pierwsze-i-drugie-starcie-t5075.html
2019-03-12T17:10:17+01:00
Zapraszam na całkiem poważną recenzję poważnego FPSa, który porusza wyjątkowo poważne tematy na temat sensu życia, postępie technologicznym, niedalekiej przyszłości oraz co jest lepsze na pięciometrowe stwory: minigun czy rakietnica?

http://www.retronagazie.eu/recenzja-ser ... e-starcie/

2020-10-25T14:34:54+01:00

Re: [Recenzja] Serious Sam Pierwsze i Drugie Starcie

Bardzo dobry tekst!

2020-10-25T18:28:57+01:00

Re: [Recenzja] Serious Sam Pierwsze i Drugie Starcie

Recka ok, ale nie pełna. Moim zdaniem autor nie grał w VR. Mogę się zgodzić, że rzeczą dyskusyjną jest, co lepsze: sentyment do płaskich, ale świetnie zrobionych klasyków (działających jeszcze na gforce4), a przeniesioną na nowszy silnik w pełni już, ale dosyć pustym 3d. Natomiast te wersję na VR zostały idealnie przeniesione. I chociaż zrobiono grę tylko na VR, to najlepsza jest część 3 w VR Poważnego Sama.
Wersje na VR są też trochę zmodyfikowane: możemy używać dwóch broni na raz np. piłę na chmary zielonych niemilców i karabinu na biegnących zewsząd samobójców-bombiarzy. Usunięto też takie kawałki etapów lub zmodyfikowano, które były rzygogenne. ;)
Zmienia się też nasza taktyka, gdyż możemy się wychylać za winkla lub wystawić broń dalej będąc schowanym i strzelać trochę na oślep.

Return to Recenzje