Teenagent

Tematy z rozwiązanymi problemami. Spójrz najpierw w te tematy czy problem nie występuje u ciebie zanim założysz nowy temat.

Teenagent

Post IP: rejestrowane!

Pomijając sam fakt, że ten oscarowy dubbing nigdy mi nie pasował, to skoro już tam jest to trzeba coś z nim zrobić. Przede wszystkim brakuje opcji wyłączenia go. A przynajmniej ja mimo usilnych poszukiwań, tej opcji nie znalazłem.
I tak na nerwach to testowałem,ale wysiadłem gdy mały chłopiec przemówił głosem dorosłego faceta.
Po drugie, teksty mówione często urywają się w połowie, bywa nawet, że niektóre kwestie są przemilczane po czym mowa znowu się włącza. Po trzecie napisy swoje a dubbing swoje, często nie jest zgrany z tym co się dzieje na ekranie. Nie wiadomo czy skupić się na napisach czy mowie.

Najważniejszy jest jednak brak możliwości zapisu. Działa tylko pod F12. Gdy wchodzę do opcji w grze, próbuję ją zapisać, jednak potem zastaję tylko puste pola.
Rekkimaru Poland (pl) Male
Last Ronin

Last Visit: Yesterday, 00:02
Online: 91d 7h 54m 13s
Highscores: 6
Lamps demolished: 121 (+173)
Reputation point: 1257
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Re: Teenagent

U mnie zapis i odczyt działa, a przynajmniej w początkowej fazie gry. Dialogi faktycznie da się ustawić tylko od 1 do 4 jako prędkośc wyświetlania tekstu. Jeżeli jednak koniecznie chcesz mieć większą kontrolę nad ustawieniami to chyba pozostaje tylko DosBOX i wersja PC.
Pozdrawiam / Best regards: olesio
olesio Poland (pl) Male
BANNED

Last Visit: 01 Jul 2017, 15:30
Online: 56d 19h 19m 31s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 111
Doradca postowyDoradca postowy

Już wiem dlaczego Ci nie działa zapis. Nie używaj zapisu spod F12, gdy chcesz używać zwykłego stanu gry.
Mniej więcej wygląda to tak, że gdy to zrobisz - exek "odcina" dostęp do danych w %localappdata%/TheCompany przez co gra już nie zapisze stanu gry.

Jeżeli nie ma opcji wyłączenia dźwięku - nie ma problemu. Dołączymy alternatywną wersję bez dubbingu.
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Yesterday, 22:10
Online: 311d 25m 5s
Highscores: 3
Lamps demolished: 166 (+147)

problem rozwiązany więc temat zamykam, w razie jakichkolwiek problemów piszcie wiadomość do mnie, innych moderatorów lub administratorów, a znów zostanie otwarty
Image

siedzi kot na pustyni i mówi :
ku***, nie ogarniam tej kuwety ^^
tauri5 Poland (pl) Male
Legenda

Last Visit: 17 Feb 2019, 20:10
Online: 50d 6h 26m 47s
Lamps demolished: 1629 (+1238)
Reputation point: 1914
Boss doradcówBoss doradcówBoss doradcówBoss doradcówBoss doradcówBoss doradcówBoss doradcówBoss doradcówBoss doradcówBoss doradców

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Rozwiązane problemy