Gunship 2000 - kampania w Europie nie działa

Zgłoś błąd na plandece z grą, a następnie załóż temat na forum.
Dzięki temu na pewno nie przegapimy Twojej sprawy przy aktualizacji.

Re: Gunship 2000 - kampania w Europie nie działa

Post IP: rejestrowane!

damson wrote:@tauri5 - też się z tym spotkałem, zdarza mi się ta sytuacja w 20-30% przypadków - ale spróbuj pobrać sgf-a którego link umieściłem w poscie #5 tego wątku. Po wczytaniu go i próbie przejścia do odprawy raczej się nie doczekasz odetkania gry, ekran czarny, brak migania, cisza, nicość ...

Później pobiorę i sprawdzę, ale skoro Tobie wyrzuca to pewnie u mnie też tak będzie, ale jeżeli chcesz to mogę Ci podrzucić swojego SGF'a :) Będziesz miał wykonane 3 misje i zaczniesz jako dowódca eskadry.
Image

siedzi kot na pustyni i mówi :
ku***, nie ogarniam tej kuwety ^^
tauri5 Poland (pl) Male
Legenda

Last Visit: Yesterday, 19:13
Online: 51d 5h 14m 55s
Lamps demolished: 1629 (+1238)
Reputation point: 2144
Don CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon Corleone

Re: Gunship 2000 - kampania w Europie nie działa

Post IP: rejestrowane!

tauri5 wrote:
damson wrote:@tauri5 - też się z tym spotkałem, zdarza mi się ta sytuacja w 20-30% przypadków - ale spróbuj pobrać sgf-a którego link umieściłem w poscie #5 tego wątku. Po wczytaniu go i próbie przejścia do odprawy raczej się nie doczekasz odetkania gry, ekran czarny, brak migania, cisza, nicość ...

Później pobiorę i sprawdzę, ale skoro Tobie wyrzuca to pewnie u mnie też tak będzie, ale jeżeli chcesz to mogę Ci podrzucić swojego SGF'a :) Będziesz miał wykonane 3 misje i zaczniesz jako dowódca eskadry.

Dzięki za propozycję, ale nie ma potrzeby - mam już 18 misji za pasem, ukończoną jedną kampanię w Zatoce i stopień Majora. :haha:

Tak nawiasem mówiąc to dokumentuje moje postępy tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=HSJ1HtR ... w6AUS_ph8W

Wrzucam średnio jeden odcinek dziennie, dzisiaj wpadła część 6 ale ukończone mam już 18 ;)
damson Poland (pl) Male
User level 0

Last Visit: 08 May 2019, 16:09
Online: 6h 5m 41s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 0

Previous

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Zgłoś problem