Re: Cześć, jestem Ewa i jestem nogą komputerową ;)

Mr Clean byłby dumny.

Post IP: rejestrowane!

! Wymoderowany fragment z tematu: przywitaj-sie/cze-jestem-ewa-jestem-nog-komputerow-t2259.html

Pytanie do @Hardy: wytłumacz dlaczego @Emu powinna się ze mną zapoznać? Oczywiście nie mam nic przeciwko, tymbardziej jeżeli jest z okolic Szczecina, bo wiekowo też pasuje ;) Może czegoś nie doczytałem, ale przez ostatnie prawie trzy dni byłem we Wrocku, piłem napoje niekoniecznie bezalkoholowe i grałem na Wrocław Open 2012 w SWOSa, także może nie do końca jeszcze odespałem i wszystko doczytałem. Anyway - tylko, że jest feministką, a one chyba nie tolerują za bardzo mężczyzn. Jak czytam feministka, to pierwsze ,pke skojarzenie to niestety Kazia Szczuka. Natomiast jeśli mogę coś doradzić Emu to jak się bawisz w emulowanie Dizzy czy w ogóle gier amigowych, to lepiej robić to pod nadal rozwijanym WinUAE, bo na WinFellow można się zawieść i jest on taki jakiś nijaki, pomijając fakt, że nie jest już chyba od dawna rozwijany.
Pozdrawiam / Best regards: olesio
olesio Poland (pl) Male
BANNED

Last Visit: 01 Jul 2017, 15:30
Online: 56d 19h 19m 31s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 111
Doradca postowyDoradca postowy

Shoonay wrote:PS: i nie pisz tak długich postów bo nie jesteśmy tutaj przywyczajeni, narazie tylko pierwszą i ostatnią linijkę przeczytałem, resztę muszę sobie na raty rozłożyć. :-E

"na razie"
To kłamałeś pisząc mi, że czytasz olesia od deski do deski ;-(

olesio wrote:Witamy Ciebie na forum @Emu. Pytanie do @Hardy: wytłumacz dlaczego @Emu powinna się ze mną zapoznać?

Czy to nie oczywiste? :lol3:
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Yesterday, 20:00
Online: 322d 14h 19m 59s
Highscores: 3
Lamps demolished: 166 (+147)

Narazie. Bo ja się żegnam... przeżegnuje znaczy.

Oleś nie jest feministką.
Amiga trwa i trwa mać!
Shoonay Poland (pl) Male
Chadziaj leśny

Last Visit: 02 Apr 2015, 16:20
Online: 139d 20h 31m 34s
Reputation point: 699
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Shoonay wrote:Oleś nie jest feministką.

Dobra, mała podpowiedź.
Ulubiona broń olesia w Worms Armageddon do OFENSYWY:
bron_olesia.png
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

czerwona szminka?
Łysy0800 Poland (pl) Male
User level 1

Last Visit: 06 Dec 2017, 19:45
Online: 2d 14h 5m 41s
Reputation point: 20
Czarny Piotruś

Cześć, jestem Ewa (...) - wymoderowana część z samczym pędem

A już rozumiem, że niby ja się też rozpisuje? A co do kur...cze nędzy w tym złego?! Ja pie... wszystkim to przeszkadza, że brak lakoniczności, a później jak się nie rozpiszesz to lamki na 4p jak Wy piszą, że "możesz podać więcej szczegółów?", nie szukają w google itp. Cieszcie sie marudne buce, że w ogole się rozpisuje czy rozgaduje bo parę lat temu to ja byłem niemal żywym warzywkiem, które prawie w ogołe nie siadało do swojego komputera i nic mnie nie interesowało. To dobrze, że @Emu się rozpisała. Wy byście buce tylko napisali, cześć i wielkie mi przywitanie. Nie podoba się nie czytać, dodać do ingore mnie i tyle. Ja i tak przez zapracowanie jak już coś tutaj napisze to jest niemal "święto". I jak się nie wkurzać. A ch...olera z Wami nie będę pisał i tyle. Niech to będzie foch. Zresztą to wyście jeszcze moich prawdziwych laboratów na necie i w ogołe długich postów nie widzieliście. Chyba lepiej się rozpisać częściowo na temat niż zaspamować całe forum jakimiś deiblnymi wywodami o polityce jak jeden nowy miał w zwyczaju. Powinienem się tymi niektórych bucowatymi aluzjami nie przejmować, ale jak się nie przejmowac. Grajcie lepiej w te Wasze armageddony, tylko mi później taki jeden bobrowy maruda zagaduje na GG "co słychać?" to następnym razem odpiszę "wszystko po staremu" i ch...usteczkę się dowiesz :P Ok, to kończę, bo człowiek wraca wymęczony po piciu i turnieju, a tutaj zarzuty jakieś i aluzje że się rozpisuje. Przeszkadza to nie czytać i tyle. Dziękuję.
olesio Poland (pl) Male
BANNED

Czuję się wywołany do tablicy.
Oczywiście olesiu nie przeszkadza mi, jak się rozpiszesz, ale sam przyznaj, że mało kto potrafi się tak rozpisać, stąd żarty na ten temat.

@orhom - nie napisała nam za dużo, chłopacy już mnie na GG atakowali, czy nie mogę podać więcej szczegółów o nowej użytkowniczce forumowej, a ja odsyłam do tego tematu, żeby pytali bezpośrednio.
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Olo- a co to za turniej we wrocku w swosa?
Daj następnym razem znać!

Antek- zgadłem z tą szminką? Będzie nagroda?

Wczoraj żona oglądała na tvn-ie "komedię małżeńską". Tam też była feministka i strasznie jechała po postaci granej przez Englerta, ku uciesze żony.
Ale co do czego, to ta feministka przyłazi w nocy do Englerta, wciska mu ten cyc i wyje: "mój ty zwierzaku, mój ty brutalu!" :lol2:
User level 1

Czarny Piotruś

olesio wrote:A już rozumiem, że niby ja się też rozpisuje? A co do kur...cze nędzy w tym złego?! Ja pie... wszystkim to przeszkadza, że brak lakoniczności, a później jak się nie rozpiszesz to lamki na 4p jak Wy piszą, że "możesz podać więcej szczegółów?", nie szukają w google itp. Cieszcie sie marudne buce, że w ogole się rozpisuje czy rozgaduje bo parę lat temu to ja byłem niemal żywym warzywkiem, które prawie w ogołe nie siadało do swojego komputera i nic mnie nie interesowało. To dobrze, że @Emu się rozpisała. Wy byście buce tylko napisali, cześć i wielkie mi przywitanie. Nie podoba się nie czytać, dodać do ingore mnie i tyle. Ja i tak przez zapracowanie jak już coś tutaj napisze to jest niemal "święto". I jak się nie wkurzać. A ch...olera z Wami nie będę pisał i tyle. Niech to będzie foch. Zresztą to wyście jeszcze moich prawdziwych laboratów na necie i w ogołe długich postów nie widzieliście. Chyba lepiej się rozpisać częściowo na temat niż zaspamować całe forum jakimiś deiblnymi wywodami o polityce jak jeden nowy miał w zwyczaju. Powinienem się tymi niektórych bucowatymi aluzjami nie przejmować, ale jak się nie przejmowac. Grajcie lepiej w te Wasze armageddony, tylko mi później taki jeden bobrowy maruda zagaduje na GG "co słychać?" to następnym razem odpiszę "wszystko po staremu" i ch...usteczkę się dowiesz :P Ok, to kończę, bo człowiek wraca wymęczony po piciu i turnieju, a tutaj zarzuty jakieś i aluzje że się rozpisuje. Przeszkadza to nie czytać i tyle. Dziękuję.

Rozumiem że mój niewinny żart odebrałeś jako jakiś atak? Weź lepiej odpocznij bo widzę że emocje po turnieju nie opadły. ;]
Hardy Poland (pl) Male
User level 7

Last Visit: Yesterday, 20:51
Online: 47d 14h 36m 49s
Lamps demolished: 50 (+30)
Reputation point: 1310
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Łysy0800 wrote:Olo- a co to za turniej we wrocku w swosa?
Daj następnym razem znać!

Oleś, olesio, ale nie Olo, bo nie mam tak na imię i nick się od tego imienia nie wywodzi, ale spoko. A to był kolejny turniej we Wrocku - Wrocław Open 2012. Platformy Amiga i zj**... wersja PC, która pod koniec była coraz mniej grywalna, bo padły gameporty. Ale tak to już jest z tą platformą, zawsze jakieś problemy. Udział wzieło 26 osób. Cztery grupy na Amigach i trzy na PC. Na obu platformach wygrał jak zwykle rewelacyjnie grający 19 latek Błażej_Bdg, grający od może od ponad trzech lat, ale zwyciężca wielu turniejów. Znać w sumie mogłem dać, ale sobie darowałem. Nie wiedziałem czy ktos z Wrocławia, czy ktoś by jechał ze Szczecina albo dosiadał się po drodze do pociągu ze mną. W sumie link do strony społeczności, ale tej polskiej wersji nieaktualizowanej jak widze, mam od dawna w swojej sygnaturce. Miałem napisać na krótko przed turniejem, ale wiesz Łysy znając jaki tutaj ludzi mają zapał do spotykania się z innymi na zlotach poza mną i jeszcze może dwoma / trzema osobami, to wiedziałem że nie ma co na Was niestety liczyć. Tymbardziej, że nie wszyscy tutaj przepadają za SWOSem i chcieli by pograć. Na turnieju było kilka osób po raz pierwszy, ale pewnie nie żałują. Poszły helktolitry piwa, trochę mocniejszego alko, a i kto był chętny mógł liczyć na zakupy chłopaków po wizycie na MS w Holandii. Ogólnie cały temat poświęcony MŚ i przygotowaniom jest bardzo długi, ale jeżeli ktoś jednak lubi poczytać więcej niż dwa zdania, jak wielu tutaj chyba niestety to proszę: http://www.sensiblesoccer.de/forum/inde ... 115697#new - zdjęć jest póki co niewiele: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 948&type=1 - grupowe macie na w tym postcie: http://www.sensiblesoccer.de/forum/inde ... #msg115656 następnym razem dam znać, ja raczej do Berlina się nie wybiorę, ale jeżeli tylko czas i kasa pozwolą to będę się starał stawić za rok we Wrocku, gdzie pewnie znowu Foka będzie coś organizował.

Hardy wrote:Rozumiem że mój niewinny żart odebrałeś jako jakiś atak? Weź lepiej odpocznij bo widzę że emocje po turnieju nie opadły. ;]

Czepianie się mnie o rozpisywanie odebrałem jako atak. Ale spoko, żyjemy póki co w demokratycznym kraju i każdy ma prawo do swojego poglądu. Będę się tutaj ograniczał do mimimum, skoro taka za pewne jest wola co niektórych. A emocje opadły, żart taki sobie. Jednak już się nie będę rozwodził, jak ktoś moderuje to może przenieść ten post albo nie wiem wywalić jeśli za długi, odpisywałem Łysemu, tylko że zrobił się przeze mnie [znowu ja, jak zwykle coś robię nie tak i Was wku...rzam] bałagan na forum w tym temacie więc .
olesio Poland (pl) Male
BANNED

olesio wrote:ale wiesz Łyszy
No i po co te złośliwości? Tylko nie Łyszy, bo to też nie od imienia :hee:
Stronka z swosem z podpisu jest dawno widzę nieaktualizowana.

A tematu nie zaśmiecamy- ja na ten przykład poniżej pozdrowię użytkowniczkę Emu:

Pozdrawiam Cię Emu :tuptup1:

I gra gitarra :)
User level 1

Czarny Piotruś

Widzisz, co narobiłeś Bober?!
Obraziłeś olesia i już nie będzie się rozpisywał :porzyci:
Od teraz zacznij już mu pisać, że jego posty zrobiły się za mało szczegółowe.
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Łysy: literówka, bo "z" masz pod "s", a ja pisałem szybko i jak zwykle coś musiałem pomylić. Do Hardyego nie mam pretensji, miał ochotę pożartować proszę bardzo. Ja się nie obrażam, ale widzę ludzie chcą mnie chyba nawracać zamiast cieszyć się ze mną, że z nimi gadam czy się rozpisuje, jeszcze parę lat temu byście tego ode mnie nie uświadczyli. Ale ok, wyjdę oczekiwaniom na przeciw i postaram się do minimum ograniczyć tutaj swoją aktywność jak i długośc swoich postów. Na przyszłośc dorób Antek jakąś opcję żeby można było mnie ignorować.
olesio Poland (pl) Male
BANNED

Ok, już wszyscy wiemy, że się obraziłeś - no to rzeczywiście, możesz przestać się rozpisywać, bo niejeden raz ktoś może nieodpowiednio zażartować i się obrazisz - np. że jesteś łamaczem damskich serc i krzeseł :hee:
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Anthrox wrote:np. że jesteś łamaczem damskich serc i krzeseł :hee:

A ja słyszałem, że damskich serc i męskich szczęk :-E
User level 1

Czarny Piotruś

No dobrze, a gdzie się nam w tym wszystkim Ewa zapodziała? :-E Chyba mieliśmy tu gorąco witać nową The Compankę.

:welcome: Czeeeść!! :welcome:
borias Poland (pl) Male
User level 2

Last Visit: Yesterday, 12:37
Online: 9d 10h 35s
Reputation point: 150
Chiński doradca Lubi-ToChiński doradca Lubi-To

Namierzamy!
/me włącza róż.
Last edited by Anthrox on 19 Nov 2012, 23:39, edited 1 time in total.
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Zażartowałem sobie i to tyle, nie sądziłem że w taki sposób odbierzesz to, nie mam pretensji do twych długich wypowiedzi, po prostu skojarzył mi się długi post Emu z twoimi i tak sobie zażartowałem a ty mi wyrzuciłeś jakieś pretensje. :-)
Hardy Poland (pl) Male
User level 7

Last Visit: Yesterday, 20:51
Online: 47d 14h 36m 49s
Lamps demolished: 50 (+30)
Reputation point: 1310
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Tak się sobą zajęliśmy że zapomnieliśmy o Ewie :-)

-- 20 Lis 2012, 01:20 --

Myślę, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Ewa już tu więcej nie zawita bo zobaczyła bandę rozjuszonych, ociekających testosteronem i kłócących się o wszystko samców. Chyba zraziliśmy ją do siebie.
Image
ihtius Poland (pl) Male
User level 11

Last Visit: 29 May 2019, 22:54
Online: 65d 16h 31m 19s
Reputation point: 693
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Spłoszyliście biedną kobietę z forum... ech co za ludzie.

Admin wytnij połowę kłótni wraz z moim postem do teraz.
Elemelek Mistrz w układaniu butelek.

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

Last Visit: Yesterday, 13:13
Online: 27d 22h 46m 46s
Lamps demolished: 1197 (+938)
Reputation point: 846
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Next

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Trashcan