Krótki raport o Szczecin Game Show 2011

Mr Clean byłby dumny.

Krótki raport o Szczecin Game Show 2011

Post IP: rejestrowane!

Pisałem już krótką relację na http://staregry.pl/forum/viewtopic.php?p=117211#117211 także nie będę się powtarzał. Dodam tylko, że dowiedziałem się ciekwych faktów. Z Tomaszkiem będziemy w kontakcie. On również chwalił exeki wydane przez TC. To co opowiadał o współpracy z Mirage to może przemilcze, faktycznie tak jak pisał rozbieżnośc informacji o sprzedaży "Franko" podawana przez Mirage, a to co sami wiedzieli była niemal ogromna. Wiem też, że kiedyś dla jaj - ponieważ jak wiecie z wywiadu na PPA Tomaszek jest fanem przygodówek - wyripował Amosowe banki z "Mentora" i podmienili postać bohatera na jakiegoś gołego facia z pisiorkiem na wierzchu oraz teksty niektóre gdzie pyta sięna początku Łysego "czy chce tego k...sa" i takie tam inne zmiany w grze. Może kiedyś to opublikują jak to jeszcze znajdzie. Szkoda, że płyta CD z kodem Franko 2 na PC pod DOS'a przepadła bezpowrotnie. I wspomniany na starych grach DeadMan również chwalił exeki TC. A okazało się, że Szczecin to jednak mała wiocha, bo Jarek Szubert pracował do niedawna w seriwisie komputerowym, sklepu gdzie kupowałem swoje komputery i spotykałem go tam pare razy, ale dopiero jak zdjąl okulary przeciw słoneczne zacząłem się zastanawiać, że gdzieś go już kiedyś widziałem. A to prosze, grafik od Draggy and Croco i człowiek nie wie kogo spotyka, a ze zdjęcia na PPA nie skojarzyłem Go wcześniej. Tomaszek opowiadal też, że poza mykiem z małą ilością żyć w Draggy, zabezpieczenie jeżeli zostało zlamane to po trzech czy czterech etapach gra się celowo wykrzacza, bo rakuje jakiś zmiennych które ustawiane są w kodzie po prawidłowej odpowiedzi na dox checka. Ja tam ledwie przeszedłem jeden etap, taki ze mnie cieńki gracz, ale ja ktoś może to niech spróbuje przejść może tak z sześć etapów Draggy and Croco. Ale coś w tych problemach z przechodzeniem jest, bo jak pisałem na starych grach, sam Tomaszek nie mógł nigdy przejść pierwszego etapu napisanej przez siebie gry. Nie wiem czy ktoś z Retro Games to będzie czytał, ale stoisko Wasze wypadło pozytywnie, tak jak pisałem na forum starycg gier. Na prelekcję innego autora gier ośmiobitowych już nie czekałem. To tyle krótkiego raportu ;) Nie opisuje tutaj innych atrakcji poza klasycznymi komputerami, bo było ich tam trochę, ale głownie turnieje gier, możliwość pogrania w różne gry, prezentacja uzbrojenia i Rosomaka zorganizowana przez Wojsko Polskie, a także była na zewnątrz wysoka "beczka śmierci", w której mieli jeżdzić jacyś otocyklści, poza tym pokazy walk bractw jakiś rycerskich i takie tam. Ja przybyłem tam głównie dla zobaczenia się z Tomaszkiem oraz sprawdzenia jak prezentuje się stoisko Retro Games.
Pozdrawiam / Best regards: olesio
olesio Poland (pl) Male
BANNED

Last Visit: 01 Jul 2017, 15:30
Online: 56d 19h 19m 31s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 111
Doradca postowyDoradca postowy

Re: Krótki raport o Szczecin Game Show 2011

Wiem o problemach z Draggy and Crocco i od Wanted Team dawno mam crackfixa, jednak potrzebny jest fan gry, który stwierdzi, czy crack jest dobry. Jeśli zły - poprawimy :-)
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 17:03
Online: 313d 21h 39m 28s
Highscores: 3
Lamps demolished: 166 (+147)

Anthrox wrote:Wiem o problemach z Draggy and Crocco [...] potrzebny jest fan gry, który stwierdzi, czy crack jest dobry.
Tego gościa spytaj: http://www.ppa.pl/artykul-rozmowa.z.jar ... _1089.html
Amiga trwa i trwa mać!
Shoonay Poland (pl) Male
Chadziaj leśny

Last Visit: 02 Apr 2015, 16:20
Online: 139d 20h 31m 34s
Reputation point: 699
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Wiem, że Benek jest fanem Draggy i wiem że ma oryginał i nie lubi pirackiego TC.
Jarka nie znam.
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 17:03
Online: 313d 21h 39m 28s
Highscores: 3
Lamps demolished: 166 (+147)

To przekonaj go że gra w oryginał :-E
Amiga trwa i trwa mać!
Shoonay Poland (pl) Male
Chadziaj leśny

Jak się będę kontaktował z Tomaszkiem znowu to poproszę żeby przekazał Jarkowi czy móglby przejść kilka pierwszych etapów tej gry, do której tworzył gtafikę, uruchamiając wersję z exeka dostępnego u nas. A benek nie da się nabrać, w końcu to pan ksiądz bądź legalny zawsze i wdzędzie - siądz na grzędzie, tak mi sie zrymowało.
olesio Poland (pl) Male
BANNED

A wracając do tematu, raport z DobrychProgramów: http://www.dobreprogramy.pl/Nicolass/Sz ... 25121.html
Amiga trwa i trwa mać!
Shoonay Poland (pl) Male
Chadziaj leśny

hem... w sumie miałem być, bo na pierwszej imprezie się zjawiłem, ale niestety - tym razem - życie miało dla mnie inne plany w ten weekend....
Czyli - mam czego żałować czy raczej nie :P
husar Poland (pl) Male
User level 4

Last Visit: 18 Mar 2019, 08:29
Online: 9d 4h 58m 24s
Reputation point: 300
Chorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży Torpeda

husar: napiszę tak: jeżeli interesowało Ciebie pogranie przy stoisku Retro Games i spotkanie Tomaszka to można czegoś załować. Impreze nastawiona raczej komercyjnie jak zwykle, jakieś tam atrakcje na powietrzu, ale na hali była za głośna scena, że aż się swoich mysli nie słyszało, a poza tym większośc atrakcji nastawiona na jakiś graczy w turniejach i tym podobne. W sumie szału nie ma, ale jak ktoś nie miał lepszych planów na weekend i możlwośc wydania przynajmniej 15 PLN to mógł wpaść popatrzeć.
olesio Poland (pl) Male
BANNED

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post