Pomóżcie tej dziewczynce :(

Mr Clean byłby dumny.

Pomóżcie tej dziewczynce :(

Post IP: rejestrowane!

Panie I Panowie prośba jeżeli posiadacie konta na nk pomóżcie tej dziewczynce wklejając jej zdjęcie do Waszych profili wraz z opisem który znajdziecie poniżej. :(

http://i56.tinypic.com/a138l1.jpg

PROSZĘ pomóżcie tej dziewczynce Ona ma zaledwie 14-miesięcy i nie ma pół twarzy.WYGRAŁA WALKE Z OGNIEM,ale to nie wszystko,bardzo CIERPI.Wklejając TE zdjęcie na swój profil,jej rodzice otrzymóją 3 grosze,a Ciebie to nic nie kosztuje. Pomóż tym którzy tego potrzebują....!!!!!! Ilu z Was poświęci swój transfer i czas na wklejenie tego zdjęcia? przecież to tak niewiele......... a może aż tyle?
Last edited by Anthrox on 31 Oct 2010, 12:14, edited 1 time in total.
Reason: Usunąłem BBCode z racji "mocnego" widoku
I am True Vault Hunter !
roki76 Poland (pl) Male
Legenda

Last Visit: 04 Aug 2019, 06:58
Online: 134d 3h 1m 53s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 1166
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Re: Pomóżcie tej dziewczynce :(

Widziałem to zdjęcie - dziewczynki mi przykro, ale dla mnie to jest łańcuszek żerujący na naszych uczuciach - nie oszukujmy się.
Jakim cudem jej rodzice będą dostawać 3 grosze, jak wkleicie jej fote na profil ??
Normalnie rodzice idą z czymś takim do gazety chociażby do Faktu i po prostu proszą o pomoc. A brukowce takie sensacje lubią - otwierają subkonto, ludzie wpłacają po tej 1 zł i tyle.
Nawet nie ma sposobu, aby zliczać transfer z tego obrazka i ilość wejść, ponieważ jej on umieszczony na tinypic.com - a naprawdę wątpię, żeby jej rodzice mieli jakąś nie wiem "umowę" z tym hostingiem?
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Yesterday, 21:48
Online: 323d 12h 11m 20s
Highscores: 3
Lamps demolished: 166 (+147)

Akurat na tinypic ja wrzuciłem,kopiując zdjęcie z nk,ale w sumie masz rację może i to że jestem wrażliwy na takie tragedie mnie skłoniło żeby napisać ten post.Kiedyś takie apele przeszłyby i wyszłyby bez żadnego echa u mnie,ale od kiedy mam pociechę to jednak cos we mnie pękło i wrażliwy się stałem na taką krzywdę.W sumie mam nadzieję że to jednak nie żaden łańcuszek szczęścia...
I am True Vault Hunter !
roki76 Poland (pl) Male
Legenda

Last Visit: 04 Aug 2019, 06:58
Online: 134d 3h 1m 53s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 1166
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Dobra, dobra już nie rób ze mnie tyrana, który ma serce z kamienia jak i mózg (cyt. Teenagent)
Po prostu uświadamiam, że wstawianie tego zdjęcia gdzie się da nic nie daje tak naprawdę - czy my też potrafimy naliczać ilość pobrań jakiegoś exeka jak ktoś wrzuci go na rapidshare? Ano właśnie :-)
Sam temat mi nie przeszkadza.
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Yesterday, 21:48
Online: 323d 12h 11m 20s
Highscores: 3
Lamps demolished: 166 (+147)

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Trashcan