Syfysyf

Mr Clean byłby dumny.

Syfysyf

Post IP: rejestrowane!

tauri5 wrote:W sumie czemu nie :) to dobra gra - przenoszę prośbę do stosownego tematu ;)

a moze do ciezkiej cholery zupdatujemy exeki do 2.6 ???
nadal nie moge grac w wiekszosc pozycji (win 8) a z tego co widze to chyba nigdy to nie nastanie :/ hu***a, pozostaje mi emulacja, bo TC zamarlo :/:/:/

-- 11 Mar 2015, 16:10 --

sypiecie sobie "nowinkami" jak z rekawa, a tym czasem req cale za***ane, zwyciezcy konkursow i donatorzy hu** dostali a o updacie 2,5 nie wspominam
Pancio Netherlands (nl) Male
Legenda

Last Visit: 14 Sep 2019, 12:15
Online: 1537d 16h 47m 36s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 1018
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Re: Transarctica DOS (EN/FR/DE)

Pancio wrote:
tauri5 wrote:W sumie czemu nie :) to dobra gra - przenoszę prośbę do stosownego tematu ;)

a moze do ciezkiej cholery zupdatujemy exeki do 2.6 ???
nadal nie moge grac w wiekszosc pozycji (win 8) a z tego co widze to chyba nigdy to nie nastanie :/ hu***a, pozostaje mi emulacja, bo TC zamarlo :/:/:/

-- 11 Mar 2015, 16:10 --

sypiecie sobie "nowinkami" jak z rekawa, a tym czasem req cale za***ane, zwyciezcy konkursow i donatorzy hu** dostali a o updacie 2,5 nie wspominam

Pretensje nie do mnie że TC przez prawie cały rok stało w miejscu gdy Antek rozpaczał po Demonicy !!
I o jakie nowinki masz pretensje ?? bo naprawdę Cię tu nie rozumiem ?
o konkursy ?
jeżeli tak to powiedz wprost że nie słusznie dajemy req za wygraną bo spowalnia to prace TC a ty jesteś poszkodowany i nie możesz grać we wszystkie exe
Image

siedzi kot na pustyni i mówi :
ku***, nie ogarniam tej kuwety ^^
tauri5 Poland (pl) Male
Legenda

Last Visit: Yesterday, 11:08
Online: 51d 7h 31m 9s
Lamps demolished: 1629 (+1238)
Reputation point: 2144
Don CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon Corleone

@Pancio: może i racja. Ale jakieś nowe pozycje też się przydadzą.
Pozdrawiam / Best regards: olesio
olesio Poland (pl) Male
BANNED

Last Visit: 01 Jul 2017, 15:30
Online: 56d 19h 19m 31s
Reputation point: 111
Doradca postowyDoradca postowy

Był ustawiony harmonogram swego czasu z Antkiem, co do wydawania Exeków, 2 update i jeden nowy, wiem że to się trochę w czasie przeniosło ale z racji wydawania pozycji antek tak robi, wydał 2 update do starych i jedna nowa.
RoniWorlds Poland (pl) Male
Legenda

Last Visit: Yesterday, 22:40
Online: 45d 21h 33m 29s
Highscores: 2
Reputation point: 1015
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Pancio wrote:sypiecie sobie "nowinkami" jak z rekawa, a tym czasem req cale za***ane, zwyciezcy konkursow i donatorzy hu** dostali a o updacie 2,5 nie wspominam

Przesadzasz Generale.
Tylko niektórzy zwycięzcy nie dostali nagrody, donatorzy dostali, update v2.5 jest niezwykle czasochłonny o czym dyskutowaliśmy. Z początku miał być szybki, ale w pewnym momencie weszliśmy na taki etap, że niezbędne okazuje się naprawianie gry, usuwanie niepotrzebnego potwierdzania kodu z zabezpieczeń, tudzież robienie profesjonalnych trainerów. Na to i tak nie ma nieraz czasu i zmuszeni jesteśmy wydać niedopieszczonego exeka, ale te wszystkie procedury i testowanie są niezwykle czasochłonne i trzeba to brać pod uwagę, zamiast smęcić. :-)

Nie sztuka wydać 2000 exeków, sztuka wydać je dobrze.

tauri5 wrote:Pretensje nie do mnie że TC przez prawie cały rok stało w miejscu gdy Antek rozpaczał po Demonicy !!

Przesadzasz, Tauriś.
Nie stało, a na dowód tego wystarczy sprawdzić co od lutego ub.r. wyszło.
Nawet podczas konfliktu udało mi się rozpracować i opracować łatkę na błąd z wywalaniem się w górach demka Silkcut grupy The Black Lotus. Nikt chyba do dzisiaj nie wypuścił naprawionej binarki z demkiem. Ja chciałem, ale zagraniczniacy nie byli zainteresowani, więc...

Zgodzę się jednak, że moja żałoba spowodowała zwolnienie prac badawczych nad exekami. Swoje też zrobiło (nie tylko u mnie zresztą) rozwiązywanie spraw natury pracowniczej -- nie można cały czas siedzieć przed komputerem -- trzeba też unormować sprawy zawodowe, bo na exekach w praktyce to co dostajemy od donatorów wystarcza jedynie, aby w 1/4 opłacić serwerownie, a gdzie miejsce na zysk?
Dlatego i admin musi rozejrzeć się za pracą, a tym samym nie może się skupić w 100% nad exekami, czego efekty widzicie. Gdy była Demonic zawsze dodała ona otuchy i pozwalała raźniej patrzeć na życie, teraz pozostaliście mi Wy, ale sami przyznacie, że to co oferuje kochająca kobieta nie może się równać z przyjacielskim poklepywaniem, ale żeby nie było -- to też ma ogromne znaczenie, zwłaszcza w takim momencie, gdy kobieta znika, za co dziękuję ;)
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Yesterday, 21:48
Online: 323d 12h 11m 20s
Highscores: 3
Lamps demolished: 166 (+147)

Następnym razem zdzielę KAŻDEGO w łeb za takie offtopy. Rzekłem. :cisza:
I am True Vault Hunter !
roki76 Poland (pl) Male
Legenda

Last Visit: 04 Aug 2019, 06:58
Online: 134d 3h 1m 53s
Reputation point: 1166

Re: Syfysyf

Co to za filozofia sobie Win7 wrzucić jako drugi system? Ja też mam jeszcze XPka zainstalowanego, bo od cholery profesjonalnego oprogramowania symulacyjnego nie działa na Win7.
A1200, Apollo 040/33@40 MHz, 32MB, 4GB HDD

MSI GT62VR, i7 6700HQ, GTX 1060 6GB, 16 GB DDR4, Transcend 256 GB + HGST 1 TB
ketyow Poland (pl) Male
User level 5

Last Visit: 19 Aug 2019, 17:37
Online: 42d 10m 15s
Lamps demolished: 12 (+9)
Reputation point: 423
Chorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży Torpeda

Re: Syfysyf

Anthrox wrote:ale sami przyznacie, że to co oferuje kochająca kobieta nie może się równać z przyjacielskim poklepywaniem

Panowie w czarnych sutannach lepiej cię poklepią ! :haha:

Można tez mieć przyjaciela z prawdziwego zdarzenia. Nie mówię tu o geju ! z którym możesz mieć lepszy kontakt niż z nie jedną kobietą ponieważ mózg kobiety jest ... inny od męskiego? więc ...
Sam miałem kiedyś takiego przyjaciela i zapamiętam te chwile z nim spędzone do samego mojego końca. :-)
Wiadomo nie ma przyjaźni męsko-damskiej, ale męska jest i jak najbardziej, bo sam ją przeżyłem. :-)

ketyow wrote:Co to za filozofia sobie Win7 wrzucić jako drugi system? Ja też mam jeszcze XPka zainstalowanego, bo od cholery profesjonalnego oprogramowania symulacyjnego nie działa na Win7.

Na drugim z dysku tez mam xpka ! Bardzo przydatna rzecz bo instalatory starych programów, gier nie chcą się czasami dobrze zainstalować pod win7 64 bit a pod xpekiem szły bez problemu. No i oczywiście przydaje się do testów exeków !, starsze gry, jak choćby Call of Duty Black Ops czy call of duty world at war chodzą mi 50% wydajniej niż pod win7. Plusów jest więcej, ale nie będę ich wymieniał. ;)

tauri5 wrote:TC przez prawie cały rok stało w miejscu gdy Antek rozpaczał po Demonicy

Ma prawo do tego bo jest tylko człowiekiem a nie robotem, nie siądzie do pracy nad exekami jak gdyby nic się nie stało. Stracił cząstkę siebie. Czyli jest w pewnym szoku i musi dojść do siebie. Gdyby nad tworzeniem exeków pracowało więcej osób to wtedy nie wpłynęłoby to mocno na harmonogram prac, gdyż rozłożyłoby się to na inne osoby. ;) :-)
Image
ihtius Poland (pl) Male
User level 11

Last Visit: 29 May 2019, 22:54
Online: 65d 16h 31m 19s
Reputation point: 693
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Return to Trashcan