Polski

BIRD CD unikalny stuff Amigowy 1993-2001

Jesteś w posiadaniu obrazów/dyskietek, których próżno szukać na www oraz chociażby BBS?
Posiadasz fixa (byle nie Knorr) naprawiającego grę?
Podziel się z nami! My to chętnie wykorzystamy. A Ty w nagrodę zostaniesz w nim wyszczególniony jako główny oskarżony.
Anthrox

Code: Select all

    CD-1
Płyta zawiera 420 tytułów gier spakowanych DMS, na płycie jest spis zawartości, programy do rozpakowywania. Na krążku KLASYKA gier na AMIGĘ. Podzielone na gry wielodyskowe i jednodyskowe.

    CD-2
Płyta z grami - zawiera 380 tytułów jako DMS, także podział na gry jedno i wielodyskowe. Spis zawartości, program rozpakowujący.

    CD-3
600 pozycji programów użytkowych z każdej dziedziny: grafika, muzyka, edytory, bazy danych, kalkulacyjne, edukacyjne, nakładki na system itd. Programy spakowane DMS, na krążku spis, program do rozpakowywania.

    CD-4
Płyta o mieszanej zawartości, wszystkie programy spakowane DMS, zawiera 200 tytułów programów użytkowych i 240 gier.

    CD-5
Płyta zawiera tylko gry, w dużej części 1 lub 2-dyskowe co powoduje że jest na niej aż 885 tytułów spakowanych DMS, i jedna gra REUNION AGA, HD spakowana Lha.

    CD-6
Płyta graficzno-muzyczna, połowa to grafika, animacje, fotografie, o różnorodnej tematyce. Podzielone tematycznie i ze względu na standard IFF, GIF, JPG. Druga część krążka zawiera ponad 1500 modułów, sample, sample-instrumenty (dźwięki).

    CD-7
Płyta mieszana, na niej 350 gier w postaci DMS i 205 programów użytkowych (DMS). Oczywiście spis i programy rozpakowujące. Na płycie dodatkowo dużo polskich fontów PL - bitmapowe, wektorowe.

    CD-8
Płyta o mieszanej zawartości, w postaci DMS zawiera 132 programy typu DEMO, 258 gier, 164 programy użytkowe, 48 dysków PD wydanych przez AMIGA Magazyn. Poza tym instalery, ikony, programy do MACA i demka spakowane Lha.

    CD-9
Zawiera 210 gier i 170 programów użytkowych DMS, ponadto inne gry i użytki jako pliki Lha. Na płycie jest dużo objectów i textur do Maxon Cinema, duży zestaw bibliotek systemowych oraz kompletny emulator MACA - Shapeshifter wraz z ROMem systemem i innymi - gotowy do uruchomienia z płyty.

    CD-10
Mieszanka - zawiera w postaci DMS 210 użytków, 120 gier, 30 programów typu DEMO. Ponadto na płytce dema, gry, użytki spakowane Lha, Lzx. Bonus - gierki i demka do uruchomienia z krążka.

    CD-11
Część płyty zajmuje 131 użytków i 145 gier pakowanych DMS, dużą część zajmują gry i użytki pakowane Lha, Lzx. Oprócz tego DODATKI tzn.: foto, cliparty, moduły, animacje itp.

    CD-12
Jako DMS zawiera 36 dema, 141 gry, 166 użytki. Sporo gier i użytków w postaci plików Lha, Lzx. DODATKI.

    CD-13 erotik
Płyta dla dorosłych zawiera 246 Mb animacji (fli) i ok.1800 fotografii (gif) o bardzo zróżnicowanej tematyce, materiał został wyselekcjonowany z dużo większego zbioru, wszystkie pliki są gotowe do uruchomienia z IKON - wystarczy kliknąć - na płycie są przeglądarki do nich. Zalecane AGA i Fast-RAM. Płyta 660 Mb typu mocny "EROTYK".
[Informacja od uploadera]
UWAGA: To CD zawiera materiały erotyczne dla dorosłych. Możesz go tylko ściągnąć i przeglądać jeśli masz conajmniej 18 lat, lub wiek odpowiedni dla swojego miejsca zamieszkania skąd ściągasz torrent. Jeśli nie spełniasz tych wymogów, nie masz prawa przeglądać zawartości tego CD.
Sam nie jestem w żaden sposób odpowiedzialny za skomponowanie tejże kolekcji ani jakiekolwiek zmiany w jej zawartości.

    CD-14
Zawiera 150 gier i 170 użytków, 10 dem spakowanych DMS. Poza tym dużą część krążka zajmują gry, dema, użytki spakowane Lha, Lzx. DODATKI.

    CD-15 BGD - Scala
Płyta stworzona dla pracujących ze SKALĄ, przeznaczona dla posiadaczy A1200, A4000 itp. Amig. Zawiera jako DMS wszystkie wersje programu SCALA. 195 fontów polskich o wielkości do 150 pkt. dodatkowo fonty nietypowe (ruskie, greckie, hieroglify, graficzne - przedstawiające rysunki, obrazki, itd.) Większą część płyty zajmuje 1500 textur i fotografii o bardzo różnorodnej tematyce. Wszystkie niekompresowane, do czytania z płyty jako IFF w OVERSCANIE i 256 kolorach.

    CD-16
Ok. 350 Mb zajmują gry i użytki pakowane Lha, Lzx. Pozostałe 300 Mb to 105 gier i 95 użytków jako DMS. DODATKI a w nich: kody, mapy, instalery do gier. Poza tym 36 dysków PD wydanych przez Amiga Magazyn (DMS). Jak zwykle spisy zawartości i programy rozpakowujące.

    CD-17
654 Mb różnorodnego oprogramowania. Gry jako DMS i Lha lub Lzx. Podobnie dema i sporo Użytków. Poza tym katalogi z oprogramowaniem do MAC-a i PCX-a. Dodatkowo grafika - fotografie z Azji, Sample i moduły, Cliparty, Teksty z dowcipami. Dyski PD wyadane przez C&A od 1 do 31. Inne - poszukiwane drobne programy z aminetu.

    CD-18 music
Płyta muzyczna zawiera 184 piosenki i 25 utworów instrumentalnych, razem 13 GODZIN MUZYKI, wszystkie są samplami utworów w całości i stereo. Uruchamiają się z ikon - wystarczy kliknąć. Można także uruchomić z płyty program PLAY16 i trzymając wciśnięty klawisz SHIFT zaznaczyć dowolną ilość piosenek - np. 50 które program odtworzy "po kolei". Sample są niekompresowane, działają na Amidze z CD-Romem, wskazany Fast-RAM. Sample wykonano metodą bezpośredniej konwersji z płyt AUDIO na HD, z programowo podniesioną dynamiką. Piosenki od najstarszych przebojów po najnowsze. Sample zgodne z systemem można wykorzystać do montażu pokazów, czołówek Video (Skala).

    CD-19
Płyta z grami i programami użytkowymi, 651Mb - zdecydowana większość to programy pakowane Lha, Lzx. Dodatkowo sample, programy PPC, for MAC. Na płycie znajdują się dwie gry gotowe do uruchomienia z płyty - w tym OnEscape 97 Mb. W śród gier spakowanych są duże gry do 140 Mb, w tym 4 różne DOOMy PeCetowe.

    CD-20
Płyta zawiera programy użytkowe użytkowe, gry i dema, ponadto dodatki takie jak programy dla MACa, sample, cliparty, backgrandy itp. Zdecydowana większość programów jest spakowana LHA i LZX. Na płycie są 4 gry w wersji rozpakowanej ze względu na ich wielkość i łatwość uruchomienia. TeenAgent, Descent i ZdzisławBohaterGalaktyki dadzą uruchomić się bezpośrednio z płyty. Czwarta gra Quake posiada możliwość korzystania z procesore 680x0 jak również PPC. Tą grę trzeba przekopiować na HD i dopiero uruchomić.

    CD-21 erotik-2
Druga płyta z obrazkami (ok 4200, prawie wszystkie jpg) dozwolona od 18 lat - dość ostre "EROTYKI". Tym razem bez ikon z których można odpalić foto -pewnie każdy posiada przeglądarkę lub Opusa które sprawę załatwią. Mimo to na CD znajduje się Viewtek i FastJPEG które pomogą obejrzeć zawartość takich katalogów jak: lisbijki, pary, panienki, oralnie, grupowe, analnie, zabawki itp.
[Informacja od uploadera]
UWAGA: To CD zawiera materiały erotyczne dla dorosłych. Możesz go tylko ściągnąć i przeglądać jeśli masz conajmniej 18 lat, lub wiek odpowiedni dla swojego miejsca zamieszkania skąd ściągasz torrent. Jeśli nie spełniasz tych wymogów, nie masz prawa przeglądać zawartości tego CD.
Sam nie jestem w żaden sposób odpowiedzialny za skomponowanie tejże kolekcji ani jakiekolwiek zmiany w jej zawartości.

    CD-22
Ponad 650MB programów spakowanych LHA, LZX (tylko kilka DMS). Gry, Użytki i kilka Demek, ponadto trochę obrazków w stylu fantasy itd. w katalogu Dodatki. Tym razem na płycie tylko jedna gierka rozpakowana - do postrzelania sobie w kosmosie.

    CD-23 DTP
Płyta zawiera ok. 15600 clipartów o różnej tematyce i różnych formatach (LBM,EPS,IMG,IFF,BMP), zarówno kolorowe jak i mono. Katalog FONTS-PL zawiera 960 krojów polskich fontów WEKTOROWYCH w różnych formatach. Wszystkie fonty i cliparty są gotowe do użytku bezpośrednio z płyty - nie są kompresowane. W ARCHIWUM umieszczone są programy PageStream, Wordworth, FinalWriter, PageSetter plus dodatki do tych programów. Programy są w kompresowane LHA lub DMS. Płyta przeznaczona do prac DTP i zaawansowanej obróbki tekstu.

    CD-24
Gry, Użytki, Dema, Dodatki - płyta "mieszana" razem 655MB. Większość pakowana Lha, Lzx.   

    CD-25 music
Płyta muzyczna zawiera piosenki i utwory instrumentalne, razem prawie 9 GODZIN MUZYKI, wszystkie są samplami utworów w całości i stereo. Uruchamiają się z ikon - wystarczy kliknąć. Można także uruchomić z płyty program PLAY16 i trzymając wciśnięty klawisz SHIFT zaznaczyć dowolną ilość piosenek - które program odtworzy "po kolei". Sample są niekompresowane, wskazany Fast-RAM. Sample wykonano metodą bezpośredniej konwersji z płyt AUDIO na HD, z programowo podniesioną dynamiką. Piosenki od najstarszych przebojów po najnowsze. Sample zgodne z systemem można wykorzystać do montażu pokazów, czołówek Video (Skala). Jakość sampli wyższa o 50% w porównaniu do podobnej płyty CD-18. Zupełnie inny zestaw piosenek, utwory instrumentalne specjalnie do czołówek (marsz weselny, hymn itp.).

    CD-26
Płyta zawiera programy użytkowe, dema - wymagające lepszych konfiguracji, dodatki i oczywiście gierki, dwie większe rozpakowane na krążku to: KangFu i EatTheWhistle - FRANCE98. Ponadto wiele innych, w katalogu Games-Exe nieduże gierki do uruchomienia z ikon.

    CD-27
Kolejna z mieszaną zawartością, Dema, Gry i Użytki, których jest najwięcej w tym Tornado 3D. Prawie wszystko pakowane Lha i Lzx. Poza tym katalog z dodatkami.

    CD-28
Archiwum nowego oprogramowania, na płycie "użytki,gry,dema". Zdecydowana większość pakowana Lha,Lzx.

    CD-29
Płyta archiwum z nowymi programami; Gry,Dema,Użytki,Dodatki.

    CD-30
Następny krążek-archiwum zawiera najwięcej użytków ponadto gry,dema i ciekawe dodatki.

    CD-31
Płyta mieszana, gry, użytki, dema oraz inne dodatki: grafika, moduły, sample itd.

    CD-32 music
Płyta zawiera sample muzyczne i jest zrobina z myślą o wykorzystaniu pod SCALE, utworki można odsluchać klikając na ikonę. Na krążku piosenki WESELNE, IMIENINOWE ponadto Nowe Hity, piosenki o miłości, melodie greckie - Zorby, latynoskie samby, lambady itp., przeboje Zb.Wodeckiego, relaks-instrumentalne, w specjalnych także znane rosyjskie.

    CD-33
Kolejny krążek z programami, użytki, gry, dema i dodatki. Na CD rozpakowana wersja OloFighter, działająca po uruchomieniu z ikony. Na płycie jest także PRAWO JAZDY w wersji PL przeniesione z PC, zrobione w taki sposób że działa w oparciu o program SCALA.

    CD-34
Krążek zawiera gry i użytki, w dodatkach galeria malarstwa polskiego.

    CD-35
Ostatni krążek z serii, zawiera masę programów dla użytkowników CD32, 57 gier oraz ogromną kolekcję DEVIOUS TOOLS czyli ponad 3300 kluczy, seriali i cracków do różnych programów.


http://bird.thecompany.pl
Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/unikatowe-obrazy-gier/bird-amiga-stuff-1993-2001-t1082.html
2011-04-16T12:47:26+01:00

Code: Select all

    CD-1
Płyta zawiera 420 tytułów gier spakowanych DMS, na płycie jest spis zawartości, programy do rozpakowywania. Na krążku KLASYKA gier na AMIGĘ. Podzielone na gry wielodyskowe i jednodyskowe.

    CD-2
Płyta z grami - zawiera 380 tytułów jako DMS, także podział na gry jedno i wielodyskowe. Spis zawartości, program rozpakowujący.

    CD-3
600 pozycji programów użytkowych z każdej dziedziny: grafika, muzyka, edytory, bazy danych, kalkulacyjne, edukacyjne, nakładki na system itd. Programy spakowane DMS, na krążku spis, program do rozpakowywania.

    CD-4
Płyta o mieszanej zawartości, wszystkie programy spakowane DMS, zawiera 200 tytułów programów użytkowych i 240 gier.

    CD-5
Płyta zawiera tylko gry, w dużej części 1 lub 2-dyskowe co powoduje że jest na niej aż 885 tytułów spakowanych DMS, i jedna gra REUNION AGA, HD spakowana Lha.

    CD-6
Płyta graficzno-muzyczna, połowa to grafika, animacje, fotografie, o różnorodnej tematyce. Podzielone tematycznie i ze względu na standard IFF, GIF, JPG. Druga część krążka zawiera ponad 1500 modułów, sample, sample-instrumenty (dźwięki).

    CD-7
Płyta mieszana, na niej 350 gier w postaci DMS i 205 programów użytkowych (DMS). Oczywiście spis i programy rozpakowujące. Na płycie dodatkowo dużo polskich fontów PL - bitmapowe, wektorowe.

    CD-8
Płyta o mieszanej zawartości, w postaci DMS zawiera 132 programy typu DEMO, 258 gier, 164 programy użytkowe, 48 dysków PD wydanych przez AMIGA Magazyn. Poza tym instalery, ikony, programy do MACA i demka spakowane Lha.

    CD-9
Zawiera 210 gier i 170 programów użytkowych DMS, ponadto inne gry i użytki jako pliki Lha. Na płycie jest dużo objectów i textur do Maxon Cinema, duży zestaw bibliotek systemowych oraz kompletny emulator MACA - Shapeshifter wraz z ROMem systemem i innymi - gotowy do uruchomienia z płyty.

    CD-10
Mieszanka - zawiera w postaci DMS 210 użytków, 120 gier, 30 programów typu DEMO. Ponadto na płytce dema, gry, użytki spakowane Lha, Lzx. Bonus - gierki i demka do uruchomienia z krążka.

    CD-11
Część płyty zajmuje 131 użytków i 145 gier pakowanych DMS, dużą część zajmują gry i użytki pakowane Lha, Lzx. Oprócz tego DODATKI tzn.: foto, cliparty, moduły, animacje itp.

    CD-12
Jako DMS zawiera 36 dema, 141 gry, 166 użytki. Sporo gier i użytków w postaci plików Lha, Lzx. DODATKI.

    CD-13 erotik
Płyta dla dorosłych zawiera 246 Mb animacji (fli) i ok.1800 fotografii (gif) o bardzo zróżnicowanej tematyce, materiał został wyselekcjonowany z dużo większego zbioru, wszystkie pliki są gotowe do uruchomienia z IKON - wystarczy kliknąć - na płycie są przeglądarki do nich. Zalecane AGA i Fast-RAM. Płyta 660 Mb typu mocny "EROTYK".
[Informacja od uploadera]
UWAGA: To CD zawiera materiały erotyczne dla dorosłych. Możesz go tylko ściągnąć i przeglądać jeśli masz conajmniej 18 lat, lub wiek odpowiedni dla swojego miejsca zamieszkania skąd ściągasz torrent. Jeśli nie spełniasz tych wymogów, nie masz prawa przeglądać zawartości tego CD.
Sam nie jestem w żaden sposób odpowiedzialny za skomponowanie tejże kolekcji ani jakiekolwiek zmiany w jej zawartości.

    CD-14
Zawiera 150 gier i 170 użytków, 10 dem spakowanych DMS. Poza tym dużą część krążka zajmują gry, dema, użytki spakowane Lha, Lzx. DODATKI.

    CD-15 BGD - Scala
Płyta stworzona dla pracujących ze SKALĄ, przeznaczona dla posiadaczy A1200, A4000 itp. Amig. Zawiera jako DMS wszystkie wersje programu SCALA. 195 fontów polskich o wielkości do 150 pkt. dodatkowo fonty nietypowe (ruskie, greckie, hieroglify, graficzne - przedstawiające rysunki, obrazki, itd.) Większą część płyty zajmuje 1500 textur i fotografii o bardzo różnorodnej tematyce. Wszystkie niekompresowane, do czytania z płyty jako IFF w OVERSCANIE i 256 kolorach.

    CD-16
Ok. 350 Mb zajmują gry i użytki pakowane Lha, Lzx. Pozostałe 300 Mb to 105 gier i 95 użytków jako DMS. DODATKI a w nich: kody, mapy, instalery do gier. Poza tym 36 dysków PD wydanych przez Amiga Magazyn (DMS). Jak zwykle spisy zawartości i programy rozpakowujące.

    CD-17
654 Mb różnorodnego oprogramowania. Gry jako DMS i Lha lub Lzx. Podobnie dema i sporo Użytków. Poza tym katalogi z oprogramowaniem do MAC-a i PCX-a. Dodatkowo grafika - fotografie z Azji, Sample i moduły, Cliparty, Teksty z dowcipami. Dyski PD wyadane przez C&A od 1 do 31. Inne - poszukiwane drobne programy z aminetu.

    CD-18 music
Płyta muzyczna zawiera 184 piosenki i 25 utworów instrumentalnych, razem 13 GODZIN MUZYKI, wszystkie są samplami utworów w całości i stereo. Uruchamiają się z ikon - wystarczy kliknąć. Można także uruchomić z płyty program PLAY16 i trzymając wciśnięty klawisz SHIFT zaznaczyć dowolną ilość piosenek - np. 50 które program odtworzy "po kolei". Sample są niekompresowane, działają na Amidze z CD-Romem, wskazany Fast-RAM. Sample wykonano metodą bezpośredniej konwersji z płyt AUDIO na HD, z programowo podniesioną dynamiką. Piosenki od najstarszych przebojów po najnowsze. Sample zgodne z systemem można wykorzystać do montażu pokazów, czołówek Video (Skala).

    CD-19
Płyta z grami i programami użytkowymi, 651Mb - zdecydowana większość to programy pakowane Lha, Lzx. Dodatkowo sample, programy PPC, for MAC. Na płycie znajdują się dwie gry gotowe do uruchomienia z płyty - w tym OnEscape 97 Mb. W śród gier spakowanych są duże gry do 140 Mb, w tym 4 różne DOOMy PeCetowe.

    CD-20
Płyta zawiera programy użytkowe użytkowe, gry i dema, ponadto dodatki takie jak programy dla MACa, sample, cliparty, backgrandy itp. Zdecydowana większość programów jest spakowana LHA i LZX. Na płycie są 4 gry w wersji rozpakowanej ze względu na ich wielkość i łatwość uruchomienia. TeenAgent, Descent i ZdzisławBohaterGalaktyki dadzą uruchomić się bezpośrednio z płyty. Czwarta gra Quake posiada możliwość korzystania z procesore 680x0 jak również PPC. Tą grę trzeba przekopiować na HD i dopiero uruchomić.

    CD-21 erotik-2
Druga płyta z obrazkami (ok 4200, prawie wszystkie jpg) dozwolona od 18 lat - dość ostre "EROTYKI". Tym razem bez ikon z których można odpalić foto -pewnie każdy posiada przeglądarkę lub Opusa które sprawę załatwią. Mimo to na CD znajduje się Viewtek i FastJPEG które pomogą obejrzeć zawartość takich katalogów jak: lisbijki, pary, panienki, oralnie, grupowe, analnie, zabawki itp.
[Informacja od uploadera]
UWAGA: To CD zawiera materiały erotyczne dla dorosłych. Możesz go tylko ściągnąć i przeglądać jeśli masz conajmniej 18 lat, lub wiek odpowiedni dla swojego miejsca zamieszkania skąd ściągasz torrent. Jeśli nie spełniasz tych wymogów, nie masz prawa przeglądać zawartości tego CD.
Sam nie jestem w żaden sposób odpowiedzialny za skomponowanie tejże kolekcji ani jakiekolwiek zmiany w jej zawartości.

    CD-22
Ponad 650MB programów spakowanych LHA, LZX (tylko kilka DMS). Gry, Użytki i kilka Demek, ponadto trochę obrazków w stylu fantasy itd. w katalogu Dodatki. Tym razem na płycie tylko jedna gierka rozpakowana - do postrzelania sobie w kosmosie.

    CD-23 DTP
Płyta zawiera ok. 15600 clipartów o różnej tematyce i różnych formatach (LBM,EPS,IMG,IFF,BMP), zarówno kolorowe jak i mono. Katalog FONTS-PL zawiera 960 krojów polskich fontów WEKTOROWYCH w różnych formatach. Wszystkie fonty i cliparty są gotowe do użytku bezpośrednio z płyty - nie są kompresowane. W ARCHIWUM umieszczone są programy PageStream, Wordworth, FinalWriter, PageSetter plus dodatki do tych programów. Programy są w kompresowane LHA lub DMS. Płyta przeznaczona do prac DTP i zaawansowanej obróbki tekstu.

    CD-24
Gry, Użytki, Dema, Dodatki - płyta "mieszana" razem 655MB. Większość pakowana Lha, Lzx.   

    CD-25 music
Płyta muzyczna zawiera piosenki i utwory instrumentalne, razem prawie 9 GODZIN MUZYKI, wszystkie są samplami utworów w całości i stereo. Uruchamiają się z ikon - wystarczy kliknąć. Można także uruchomić z płyty program PLAY16 i trzymając wciśnięty klawisz SHIFT zaznaczyć dowolną ilość piosenek - które program odtworzy "po kolei". Sample są niekompresowane, wskazany Fast-RAM. Sample wykonano metodą bezpośredniej konwersji z płyt AUDIO na HD, z programowo podniesioną dynamiką. Piosenki od najstarszych przebojów po najnowsze. Sample zgodne z systemem można wykorzystać do montażu pokazów, czołówek Video (Skala). Jakość sampli wyższa o 50% w porównaniu do podobnej płyty CD-18. Zupełnie inny zestaw piosenek, utwory instrumentalne specjalnie do czołówek (marsz weselny, hymn itp.).

    CD-26
Płyta zawiera programy użytkowe, dema - wymagające lepszych konfiguracji, dodatki i oczywiście gierki, dwie większe rozpakowane na krążku to: KangFu i EatTheWhistle - FRANCE98. Ponadto wiele innych, w katalogu Games-Exe nieduże gierki do uruchomienia z ikon.

    CD-27
Kolejna z mieszaną zawartością, Dema, Gry i Użytki, których jest najwięcej w tym Tornado 3D. Prawie wszystko pakowane Lha i Lzx. Poza tym katalog z dodatkami.

    CD-28
Archiwum nowego oprogramowania, na płycie "użytki,gry,dema". Zdecydowana większość pakowana Lha,Lzx.

    CD-29
Płyta archiwum z nowymi programami; Gry,Dema,Użytki,Dodatki.

    CD-30
Następny krążek-archiwum zawiera najwięcej użytków ponadto gry,dema i ciekawe dodatki.

    CD-31
Płyta mieszana, gry, użytki, dema oraz inne dodatki: grafika, moduły, sample itd.

    CD-32 music
Płyta zawiera sample muzyczne i jest zrobina z myślą o wykorzystaniu pod SCALE, utworki można odsluchać klikając na ikonę. Na krążku piosenki WESELNE, IMIENINOWE ponadto Nowe Hity, piosenki o miłości, melodie greckie - Zorby, latynoskie samby, lambady itp., przeboje Zb.Wodeckiego, relaks-instrumentalne, w specjalnych także znane rosyjskie.

    CD-33
Kolejny krążek z programami, użytki, gry, dema i dodatki. Na CD rozpakowana wersja OloFighter, działająca po uruchomieniu z ikony. Na płycie jest także PRAWO JAZDY w wersji PL przeniesione z PC, zrobione w taki sposób że działa w oparciu o program SCALA.

    CD-34
Krążek zawiera gry i użytki, w dodatkach galeria malarstwa polskiego.

    CD-35
Ostatni krążek z serii, zawiera masę programów dla użytkowników CD32, 57 gier oraz ogromną kolekcję DEVIOUS TOOLS czyli ponad 3300 kluczy, seriali i cracków do różnych programów.


http://bird.thecompany.pl

2011-07-22T08:14:43+01:00

Re: BIRD CD unikalny stuff Amigowy 1993-2001

niech wam wodki nigdy nie zabraknie ...

2011-08-30T22:42:44+01:00

Re: BIRD CD unikalny stuff Amigowy 1993-2001

To nie jest cały komplet z fabryki Birds'a

Birds wydał jeszcze płyty CDBoot Z od 1 do 4

-- 30 Sie 2011, 23:42 --

A oprócz tego na rynku Amigowym zaistniał koleś pod nickiem Metal i jego płyt zaczęły się od numeru 20 więc w tym samym czasie wychodziły płyty Birds i Metal.

2011-08-30T23:50:29+01:00

Re: BIRD CD unikalny stuff Amigowy 1993-2001

Jednak Birdówki wydają się być najkompletniejsze.
o CDBoocie nie wiedziałem - jest tam coś godnego uwagi?
Pan Roni może rzuci tak spisem :hee:

BTW nawet nie wiesz jakie były jaja na UG z tymi pornosami - Shoonay był nawet na głównym newsie - w pozytywnym basie child porn & fbi blues :hee:

2011-08-31T00:24:28+01:00

Re: BIRD CD unikalny stuff Amigowy 1993-2001

Płyty CDBoot Z od 1 do 4 to nic innego jak soft zainstalowany na płytach który odpalał się bezpośrednio z płytki i na Amigach stacjonarnych i na CD32

2011-08-31T09:04:50+01:00

Re: BIRD CD unikalny stuff Amigowy 1993-2001

Dzięki, za zaspokojenie ciekawości - ale z tego co piszesz w takim razie ten sam komplet softu znajdziesz na cdkach birda :-)

2011-08-31T09:19:18+01:00

Re: BIRD CD unikalny stuff Amigowy 1993-2001

Tak

Return to Unikatowe obrazy gier