Polski

Voyages of Discovery 2 czyli Exploration

Jesteś w posiadaniu obrazów/dyskietek, których próżno szukać na www oraz chociażby BBS?
Posiadasz fixa (byle nie Knorr) naprawiającego grę?
Podziel się z nami! My to chętnie wykorzystamy. A Ty w nagrodę zostaniesz w nim wyszczególniony jako główny oskarżony.
tomi Jesli jest ktoś fanem gry VOD to posiadam drugą cześć tej gry ktora w zasadzie jest tylko upgradem. Gra nazywa się "Exploration",chodzi tylko pod emulację DOSa. Animacja jest z AGI i dodano parę nowych opcji. Nie bedę się rozpisywał bo nie wiem czy ktokolwiek jest zainteresowany tematem. Znalazłem tylko jeden serwer z którego mozna ściągnąć tą gierkę i do tego płatny. Skąpcem nie jestem i oczywiśćie za darmo z chęcią podzielę się kopią :) Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/unikatowe-obrazy-gier/voyages-discovery-czyli-exploration-t391.html
2010-08-20T20:39:14+01:00
Jesli jest ktoś fanem gry VOD to posiadam drugą cześć tej gry ktora w zasadzie jest tylko upgradem. Gra nazywa się "Exploration",chodzi tylko pod emulację DOSa. Animacja jest z AGI i dodano parę nowych opcji. Nie bedę się rozpisywał bo nie wiem czy ktokolwiek jest zainteresowany tematem. Znalazłem tylko jeden serwer z którego mozna ściągnąć tą gierkę i do tego płatny. Skąpcem nie jestem i oczywiśćie za darmo z chęcią podzielę się kopią :)

2010-08-24T13:40:47+01:00

Re: Voyages of Discovery 2 czyli Exploration

Nigdy o tej grze nie słyszałem. Mógłbyś opowiedzieć o niej coś więcej?

2010-08-24T18:32:45+01:00

Re: Voyages of Discovery 2 czyli Exploration

Wprowadzono zawieranie pokoju za ktory albo płacisz przeciwikowi albo on płaci Tobie,zależnie kto podejmie inicjatywę. Mozna wchodzić do innych portów ktore budujesz i tam sprzedawać i kupować towary. Nie można już tak łatwo zniszczyć armią plantację czy kopalnię. W pierwszej wersji wystarczyło jedno "uderzenie". Tutaj tych uderzeń potrzeba ok. 20. Armie posiadają liczbę wartości. Po każdym uderzeniu wartośc się zmniejsza,ale w natępnej kolejce armia odpoczywa i skil idzie w górę. Trzeba się namęczyć aby coś przeciwnikowi zniszczyć a tym bardziej aby podbić. Można samemu budować miasta ( jak w Cywilizacji ). Trzeba zakładać plantacje bardzo blisko rzek bo inaczej pożary okażą się prawdziwą plagą.Ogólnie jest trudniej niz w 1-szej wersji,ale nie dołozono żadnych nowych statków,armi czy plantacji/kopalnii. Brak możlliwości gry online. Rodzynek, raczej tylko dla zagorzałych fanów.
Jednak znalazłem darmową wersję :)

http://www.doperoms.com/files/roms/dos/ ... on+CD+.zip

2010-08-25T10:48:00+01:00

Re: Voyages of Discovery 2 czyli Exploration

Myślę, że trzeba będzie w któryś weekend się temu bliżej przyjrzeć :)

Return to Unikatowe obrazy gier