Polski

Ciemna Strona - edycja HEX

Jeśli masz problem z instalacją oprogramowania nie wiesz jak ustawić poprawnie emulator WinUAE - ten dział jest dla Ciebie.
Siergiejska Więc począwszy po kolei:

1. W wersji WT, znajdującej się tu - na stronie - w formacie EXE występuje prośba o kod zabezpieczający (dokładniej dwa - pierwszy ciąg cyfr, drugi liter). Pierwsza następuje tutaj, gdy staram się otworzyć klapę, znajdującą się zaraz przy nogach bohatera (jeśli natomiast zastosuję funkcję użyj, przejście niestanowi problemu, umożliwiając kontynuację rozgrywki). Druga prośba występuje w tym miejscu, lecz niestety, ani nie pomaga metoda otwarcia drzwi, ani ich użycia, ani zastosowanie jakiegokolwiek przedmiotu, bądź czegokolwiek w późniejszym etapie (jako dowód zapis z ostatnich punktów solucji).

UWAGA!
Dwa pierwsze zapisy zostały wykonane, bez stosowania się do zaleceń solucji - nie mają one bowiem najmniejszego wpływu na kody, co można sprawdzić na zapisie trzecim - wykonanym przy ostatnich testach z tej samej wersji.

2.Wersja z PPA i historia z klapą przedstawia się podobnie, co wersja WT, jednakże tutaj po zastosowaniu funkcji użyj bohater krzyczy, że jest ona zamknięta (przy próbie otwarcia oczywiście kod występuje). Uprzednio, przed dotarciem do ww pomieszczenia z klapą, zastosowałem się kroczek, po kroczku, do punktów z solucji ("22. Znajdź pomieszczenie z klapą w podłodze i użyj jej."). Zapis można znaleźć pod tym adresem.

To tyle powinno być z mojej strony, na chwilę obecną. Czekam na odpowiedź :)
Page 2 of 2 2 https://forum.thecompany.pl/winuae/ciemna-strona-edycja-hex-t1426.html
2012-10-04T06:37:57+01:00

Re: Ciemna Strona - edycja HEX

Więc począwszy po kolei:

1. W wersji WT, znajdującej się tu - na stronie - w formacie EXE występuje prośba o kod zabezpieczający (dokładniej dwa - pierwszy ciąg cyfr, drugi liter). Pierwsza następuje tutaj, gdy staram się otworzyć klapę, znajdującą się zaraz przy nogach bohatera (jeśli natomiast zastosuję funkcję użyj, przejście niestanowi problemu, umożliwiając kontynuację rozgrywki). Druga prośba występuje w tym miejscu, lecz niestety, ani nie pomaga metoda otwarcia drzwi, ani ich użycia, ani zastosowanie jakiegokolwiek przedmiotu, bądź czegokolwiek w późniejszym etapie (jako dowód zapis z ostatnich punktów solucji).

UWAGA!
Dwa pierwsze zapisy zostały wykonane, bez stosowania się do zaleceń solucji - nie mają one bowiem najmniejszego wpływu na kody, co można sprawdzić na zapisie trzecim - wykonanym przy ostatnich testach z tej samej wersji.

2.Wersja z PPA i historia z klapą przedstawia się podobnie, co wersja WT, jednakże tutaj po zastosowaniu funkcji użyj bohater krzyczy, że jest ona zamknięta (przy próbie otwarcia oczywiście kod występuje). Uprzednio, przed dotarciem do ww pomieszczenia z klapą, zastosowałem się kroczek, po kroczku, do punktów z solucji ("22. Znajdź pomieszczenie z klapą w podłodze i użyj jej."). Zapis można znaleźć pod tym adresem.

To tyle powinno być z mojej strony, na chwilę obecną. Czekam na odpowiedź :)

2012-10-04T14:33:24+01:00

Przekażę, ale czy po prostu nie chodzi o użycie klapy i wpisania byle jakiego kodu?
Sprawdzę wieczorem pliki co wrzuciłeś.

2012-10-04T14:59:58+01:00

Wszystko się przedstawia tak, jak to miałem okazję napisać, nic dodać, nic ująć :)

Gdyby chodziło o wpisanie byle jakiego kodu, a gra to by akceptowała, nie zawracałbym tutaj dupy :)

2012-10-27T23:59:29+01:00

Na razie info jest takie:
W wolnej chwili obejrzalem save'y.
No i pierwszy oraz drugi wygladaja albo na zabezpieczenie (zawsze
takie samo) albo na czesc gry, czyli trzeba znalezc jakis numer
(pierwszy przypadek) albo slowo (drugi przypadek). Nie gralem w
te gre wiec nie wiem, czy sa tam jakies numery czy slowa jak sie
wszystko dokladnie obejrzy (ewentualnie uzyc mikroskopu), wiec
jak tester znalazl jakis numer czy slowo w grze to niech to sprawdzi,
tak wiec niech sparwdzi czy znajdzie jakies slowo/numer, a jak nie
ma tego w grze tzn. ze to jest zabezpieczenie.

Co do trzeciego save'u to ja nie widze zadnego bugu z eksponatem,
wzialem wszytkie eksponaty (gralem na wersji WT*).

*wersja jaka jest w exeku.

2012-10-31T11:29:18+01:00

Don Adan wrote:Hola!

Przysiadlem sie mocniej do sprawdzania tej gry, i jest raczej pewne
ze ta gra nie jest zabezpieczona. W przypadku gdy prosi o haslo
trzeba wpisac:

**** ** ****** ***** ***** (nie ma tak lekko - w finale exeka sie poda!)

No i wtedy mozna tam wejsc, a w srodku jest bonus dla lubiacych
erotic mange i nie tylko. Wedlug mnie dobry gracz musi sam znalezc
to haslo i je uzyc, bo to nie jest czesc gry niezbedna do jej
ukonczenia (tak mi sie przynajmniej wydaje).

Co do klapy to tez raczej jest to czesc gry, czyli trzeba najpierw
znalezc ten numer a pozniej go wpisac. Podsylam tekst ktory obsluguje
klape, dla mnie to wyglada 100% na czesc gry. I byc moze jak sie
nie przejdzie tej czesci gry prawidlowo, czyli nie poda kodu, to sie gry
nie da ukonczyc.

Byc moze w samej grze jest ukryta jakas inna gra dla doroslych, podyslam
tekst. Ale skoro masz testera to niech testuje, a nie gra tylko z
instrukcja,
bo wtedy raczej na pewno pominie wszystkie ciekawostki w tej grze.

Pa
Adam

klapa.txt

Code: Select all

KLAPAA ¡HMM... KLAPA... ^ TAJEMNICZA KLAPA PROWADZ#CA W G'#B STATKU... ^ =WST$P TYLKO DLA PRZESZKOLONEGO PERSONELU= ^ H$?! PEWNIE... ^ A JA TO NIE JESTEM PRZESZKOLONY?!    PODAJ KOD DOST$PU   KOD PRAWID'OWY! PE'NY DOST$P!   KOD NIEPRAWID'OWY! BRAK DOST$PU! ®BARDZO MI PRZYKRO; PROSZ$ PANA ^ ALE MIMO I/ PODA' PAN DOBRY KOD ^ NIE JEST PAN ZAJERESTROWANYM PRACOWNIKIEM SERWISOWYM ^ PROCEDURA PRZERWANA ^ /YCZ$ MI'EGO DNIA. ^ DZI$KUJ$. WBRAK DANYCH... ^ BRAK POTWIERDZENIA WIZUALNEGO... ^ SYTUACJA AWARYJNA NUMER 54 ^ DOST$P

hidden.txt

Code: Select all

Masturbation Mode�Lesbian Mode�Anal Sex Mode�High Sex Mode�Password?�Wrong!�Good!�No�Yes�

Niemniej exeka i tak zaktualizuję do najnowszej wersji ;)

2012-11-02T19:57:43+01:00

W chwili wolnej zabiorę się za testy od samego początku ;)

2012-11-02T21:47:27+01:00

Z tego co kojarzę kiedyś nawet zacząłem przechodzić Ciemną Stronę i też klapa otwierała się z powodu jakiegoś "czerwonego alarmu" ;)

2012-12-06T10:32:02+01:00

W morduchnę, czasu zabrakło momentalnie, na jakiekolwiek przyjemności, cóż dopiero testy :| Ostatnio siadłem, razem ze znajomym, nie na długo jednak, polataliśmy tam i ówdzie, każdy z osobna, w ogóle nie kierując się solucją, zacięć wielkich nie było, znów niestety do momentu z klapą :D Co prawda badałem prawie wszystko, na wszystkie możliwe sposoby, jednak jeszcze nie wszystko :) Sejwik gdzieś się wala na dysku, trzeba będzie wczytać i popróbować dalej ;)

2013-11-14T19:52:19+01:00

chyba trza do Siergiejskiego napisać żeby napisał czy zobaczył zakończenie i się zakopał na amen :D

2015-03-14T22:58:26+01:00

Na przyszłość: zakaz używania imageshack.us na forum pod rygorem owarnowania ;]

2015-07-04T17:14:04+01:00

Coś mnie właśnie podkusiło, by tu zajrzeć po latach - a tu widzę wszystko niestety dalej stoi w miejscu, szkoda. Od razu uprzedzam którąś z poprzednich wypowiedzi - nie, nie zaznałem łaski obejrzenia zakończenia, aczkolwiek gdzieś na sieci dorwałem kod do tego sekretnego pokoiku z laskami, myślałem, że coś tam najdę, dupa blada jednak :)

2015-07-05T16:45:27+01:00

Siergiejska wrote:aczkolwiek gdzieś na sieci dorwałem kod do tego sekretnego pokoiku z laskami, myślałem, że coś tam najdę, dupa blada jednak

To ja go podałem na PPA...

2015-07-29T09:25:19+01:00

Anthrox wrote:To ja go podałem na PPA...

O widzisz jaki ten świat mały, akurat nie zwracałem uwagi na nadawcę :P

Return to WinUAE