Polski

Magic Pockets - Jak grać

Jeśli masz problem z instalacją oprogramowania nie wiesz jak ustawić poprawnie emulator WinUAE - ten dział jest dla Ciebie.
ArcadeFan No właśnie Anthrox. Tylko nie każdy może rozumie, że wtedy takie a nie inne gry były głównie nagrywane, bo dostępność do oryginałów była stosunkowo słaba. Nawet jeśli ktoś miał do nich dostęp bądź gdzieś się je spotykało, to kosztowało to sporo a człowiek był zbyt młody by pójść do pracy i mieć własne pieniądze. Miał tylko pieniądze od rodziców które dostawał na przegranie gier a tych pieniędzy i tak nie było zbyt dużo. Za dzieciaka cieszyłem się, że w ogóle mogłem grać w gry. Page 2 of 2 2 https://forum.thecompany.pl/winuae/magic-pockets-jak-grac-t2209.html
2021-12-26T22:38:11+01:00

Re: Magic Pockets - Jak grać

No właśnie Anthrox. Tylko nie każdy może rozumie, że wtedy takie a nie inne gry były głównie nagrywane, bo dostępność do oryginałów była stosunkowo słaba. Nawet jeśli ktoś miał do nich dostęp bądź gdzieś się je spotykało, to kosztowało to sporo a człowiek był zbyt młody by pójść do pracy i mieć własne pieniądze. Miał tylko pieniądze od rodziców które dostawał na przegranie gier a tych pieniędzy i tak nie było zbyt dużo. Za dzieciaka cieszyłem się, że w ogóle mogłem grać w gry.

Return to WinUAE