Polski

Franko powraca.

Virek Ten gif ze skasowanej wersji jest super, właśnie tak to powinna dwójka wyglądać a nie te pomyje jakie chcą wypuścić. Pograłem w demko i jestem negatywnie nastawiony. Sterowanie było lepsze w oryginale niż to co w tym demie, system walki ogólnie lepszy, bo co z tego, że teraz dodali te bajery z otoczeniem jak zwyczajny oklep gęby ma masę błędów. Niby w pełnej wersji mają powrócić kwestie mówione przez przeciwników, bo póki co te dymki bez dźwięku to minus względem pierwowzoru.
Fotka z tym dziadem co może być Klockiem niezła, też uważam, że ten dziad co się opiera o budynek to Klocek.
Generalnie jestem na nie i nie przekonała mnie dość dobrze odnowiona oprawa muzyczna. Brak po prostu tego klimatu, który był we Franko. Zrobiono nowoczesną mordoklepkę dla milenialsów, którzy i tak w to nie zagrają, za bardzo androidowo ta gra wygląda i za mocno próbuje być Streets of Rage i Final Fightem zamiast być Frankiem.
Page 22 of 22 22 https://forum.thecompany.pl/zapowiedzi/franko-powraca-t2680.html
2023-01-25T00:05:44+01:00

Re: Franko powraca.

Ten gif ze skasowanej wersji jest super, właśnie tak to powinna dwójka wyglądać a nie te pomyje jakie chcą wypuścić. Pograłem w demko i jestem negatywnie nastawiony. Sterowanie było lepsze w oryginale niż to co w tym demie, system walki ogólnie lepszy, bo co z tego, że teraz dodali te bajery z otoczeniem jak zwyczajny oklep gęby ma masę błędów. Niby w pełnej wersji mają powrócić kwestie mówione przez przeciwników, bo póki co te dymki bez dźwięku to minus względem pierwowzoru.
Fotka z tym dziadem co może być Klockiem niezła, też uważam, że ten dziad co się opiera o budynek to Klocek.
Generalnie jestem na nie i nie przekonała mnie dość dobrze odnowiona oprawa muzyczna. Brak po prostu tego klimatu, który był we Franko. Zrobiono nowoczesną mordoklepkę dla milenialsów, którzy i tak w to nie zagrają, za bardzo androidowo ta gra wygląda i za mocno próbuje być Streets of Rage i Final Fightem zamiast być Frankiem.

Return to Zapowiedzi